نحوه خواندن کارتهای تاروت: راهنمای مبتدیان برای درک معانی آنها

[ad_1]

برخی از خوانندگان تاروت معتقدند که اولین عرشه شما باید به شما هدیه داده شود. در حالی که همه کادوها را دوست دارند ، اما چیزی ارزشمندتر از پاداش دادن نیست خودت با جادوی پیشگویی ، بنابراین من می گویم شما باید از فرصت انتخاب اولین عرشه خود لذت ببرید. با وجود گزینه های جذاب بسیار زیاد ، مهمترین متغیر اتصال منحصر به فرد شما به کارتها است.

کارت های تاروت را از کجا می توانم خریداری کنم؟

چه در حال خرید آنلاین هستید و چه به صورت حضوری ، هنگام مرور عرشه های مختلف تاروت احساسات خود را مشاهده کنید. آیا موردی که در نظر دارید احساس هیجان به شما دست می دهد؟ محتاط؟ سردرگم؟ به شهود خود اعتماد کنید: توجه دقیق شما در نهایت تفسیر شما از کارت ها را راهنمایی می کند. تصاویر را کاوش کنید: آیا شما نمایندگی های کلاسیک یا مدرن را مسحور کرده اید؟ به نمادها توجه کنید: آیا آنها فریبنده هستند؟ به یاد داشته باشید ، هیچ سلسله مراتبی از عرشه های تاروت وجود ندارد ، بنابراین مطمئن شوید که هر کدام از عرشه ها واقعاً روح شما را تحریک می کنند ، انتخاب کنید.

عرشه تاروت Rider-Waite

عرشه Rider-Waite Tarot اولین عرشه عالی است زیرا بسیاری از عرشه های آینده بر اساس تصاویر نمادین آن ساخته شده اند. همچنین ، کتابهای مفید تاروت ، مانند 78 درجه حکمت از عرشه به عنوان مرجع استفاده کنید. با عرشه Rider-Waite شروع کنید و سپس مجموعه خود را با عرشه هایی که طنین انداز شما هستند گسترش دهید. این به صورت آنلاین در دسترس است ، اما ، در صورت تمایل ، از فروشگاه غیبی محلی خود بازدید کنید و ببینید چه چیزی شخصاً با شما صحبت می کند.

سوار دیک تاروت وایت روی زمینه سفید شوید

عرشه تاروت Rider-Waite

عرشه تاروت Rider-Waite

عرشه تاروت سیاه قدرت

یک انتقاد بسیار منصفانه از Rider-Waite Tarot Deck ، و بسیاری آن را دوست دارند ، سفید بودن همه کارت ها است. به خصوص با توجه به اهمیت رنگین پوستان در تاریخ غیبت ، این قابل درک است. برای کسانی که به دنبال یک عرشه مدرن و فراگیرتر هستند ، Black Power Tarot شامل آیکون هایی مانند جیمز براون و اتا جیمز (روی کارت Lovers!) است.

تاروت Black Power در پس زمینه سفید

سیاه تاروت

عرشه Black Power Tarot

عرشه تاروت آلیستر کراولی توث

دوستداران تاریخ غیبت ، بدنام عرشه معروف Aleister Crowley Thoth Tarot را می خواهند ، که دارای شهرت عرشه ای است که مانند آن به آن بگویید. کارت های هنری دکو توسط لیدی فریدا هریس به دستور کرولی نقاشی شده است. آنها حاوی علائم و معانی کابالیستی و طالع بینی هستند و اگر شما در حال مطالعه طالع بینی هستید ، عرشه Thoth را به گزینه ای عالی تبدیل می کند.

عرشه تاروت تات در زمینه سفید

عرشه تاروت تات

عرشه Thoth Tarot توسط آلیستر کراولی

عرشه تاروت شلخته

جادوگران و مثبت بودن رابطه جنسی تا زمانی که مردم جادو می کنند ، دست در دست هم دارند. در نتیجه ، برای اینکه جادوگر یا دانشجوی غیبت باشید ، باید جنس مثبت ، ضد نژادپرست باشید و از کارگران جنسی حمایت کنید. به کسی که حرف دیگری می زند اعتماد نکن. بنابراین ، به طور طبیعی ، جامعه اسرارآمیز وقتی The Slutist Tarot اکران شد ، بسیار آزار یافت. این اثر هنری زیبا توسط مورگان کلر سیرن به تصویر کشیده شده است ، شامل شخصیت های برجسته جنسی ، بدن های متنوع و حتی افراد مشهور از نمادهای جنسی مانند پرنس و دیوید بووی است.

عرشه تاروت شلخته

تاروت شلخته

عرشه تاروت متنوع دوستدار کارگران جنسی

عرشه تاروت مارسی

برای علاقه مندان به تاریخ غیبت یا هر کسی که از هنرهای زیبای فرانسه لذت می برد ، نسخه حرفه ای Marse Tarot را امتحان کنید. از آنجا که این یکی از تأثیرگذارترین و زیباترین عرشه های موجود در بازار است ، تاروت مارسی به عنوان یک هدیه بسیار مفید است ، زیرا فارغ التحصیل شدن بعد از یادگیری Rider-Waite یک عرشه عالی است. تعجب نکنید اگر می بینید یک طرفدار حرفه ای این شخص را بیرون می کشد.

نسخه حرفه ای مارسی تاروت در زمینه سفید

نسخه حرفه ای مارسی تاروت

نسخه حرفه ای مارسی تاروت

فراموش نکنید ، جنگجویان کیهانی ، تاروت واژگان غنی را ارائه می دهد ، اما در نهایت شبیه پرتاب سکه قدرتمند است: ما می توانیم با قدرت روح خود ، هر مورد یا عملی را با انرژی شارژ کنیم. گرچه تاروت به زمان ، تمرین و صبر نیاز دارد ، ما ذاتاً همه مهارت های لازم برای تولید پیشگویی های صادقانه و دقیق را داریم. هسته اصلی تاروت اشتیاق ، منطق ، کنجکاوی و شهود است – خصوصیاتی که هم کارتهای نورانی و هم خوانندگان عرفانی آنها را تعریف می کند.


بیشتر بخوانید درباره ستاره ها:


سپس ، بفهمید که نشانه شما باید با کدام علامت باشد:

آلیزا رو پیدا کن اینستاگرام، توییتر، و او سایت اینترنتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>