نحوه دریافت کارت سیاه Nando

[ad_1]

یک رستوران مرغ ناندو در 11 سپتامبر 2019 در مرکز لندن به تصویر کشیده شده است. (عکس توسط تولگا AKMEN / خبرگزاری فرانسه) (اعتبار عکس باید TOLGA AKMEN / AFP را از طریق گتی ایماژ بخواند)

کارت “High Five” ناندو (که به آن کارت سیاه نیز می گویند) موارد افسانه دوستداران مرغ است. کارت مرموز و به ندرت دیده شده از رستوران مرغ پیر-پیر که بسیار دوست داشتنی است گذرنامه شما برای مرغ رایگان به مدت یک سال برای شما و چهار دوست است. در پشت کارت این عبارت قید شده است: “بعنوان یکی از دوستان گرانقدر ناندو ، شخصی که در این کارت نامگذاری شده است دارای یک استارتر ، یک وعده غذای کمبو ، یک دسر و یک نوشابه – به همراه حداکثر چهار دوست است. ببخشید بدون رایگان نوشیدنی های الکلی.”

اگر اغلب به آنجا بروید ، این مقدار غذای رایگان است. اما دقیقاً چگونه می توانید دست یکی را بگیرید؟ در یک زمان شایعه ای مبنی بر اینکه کسانی که از هر شاخه زنجیره ای بازدید می کنند (با توانایی اثبات آن) حق داشتن کارت را دارند ، به نظر می رسد معروف بودن نیز به این کمک می کند (اد شیرن یکی از صاحبان کارت های سیاه است ظاهراً نایل هوران ، مورچه و دك ، رگی یتس و هالی ویلوبی). ما احساس می کنیم که ناندو ممکن است گاهی اوقات آنها را به فوق العاده هایی بپردازد که از کارت وفاداری (منظم) استفاده می کنند و وسواس خود را نشان می دهد. احتمالاً کسی نیز وجود دارد که به دنبال تأثیرگذاران در شبکه های اجتماعی است که عشق خود را به Nando نسبت به طرفداران زیادی اعلام می کنند. بالاخره شاید دلیلی برای همه آن # اینستاگرام های CheekyNandos وجود داشته باشد؟

اما یک چیز وجود دارد که ما به طور قطع می دانیم. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید تا بخواهید در آن لیست آرزو کنید ، قطعاً یک چیز وجود دارد نباید انجام دهید ، و آن درخواست یک است! هر چقدر عشق شما به ناندو عمیق باشد ، بی ادبی شما را به جایی نمی رساند. این رستوران اعلام کرده است که هرگز به کسی که درخواست کرده است کارت سیاه نداده است. همانطور که وب سایت عنوان می کند (عمیق ، عمیق در س FAالات متداول) ، “ما می توانیم به طور قطع به شما بگوییم که هیچ کس که هر چقدر ادب درخواست کند ، یک کارت دریافت نکرده است. درخواست از او بزرگترین تابو است – یک قطعی نه نه. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>