نحوه سفارش پرنسس مخفی استارباکس تیانا فراپوچینو

[ad_1]

supersecretmenu

The Tiana Frappuccino #starbucks #starbuckssecretmenu #starbucksdrinks #starbucksisbae #drinks #starbuckssecretdrinks

sound صدای اصلی – عاشق استارباکس

ما همیشه می توانیم روی منوی مخفی استارباکس حساب کنیم تا غذا و فرهنگ پاپ را به سرگرم کننده ترین و خوشمزه ترین روش ها ترکیب کنیم. اگر قبلا Wonder Woman Frappuccino با طعم توت فرنگی و طعم کیک پنیر را امتحان کرده اید دختران طلایی Frappuccino ، ما نوشیدنی بعدی برای بررسی لیست سطل های Starbucks شما داریم: Tiana Frappuccino! این نوشیدنی بر اساس نوشیدنی دیزنی تهیه شده است شاهزاده و قورباغه، و نه تنها یک رنگ سبز سرگرم کننده است ، بلکه طعم ها نیز مقاومت ناپذیر به نظر می رسند.

نحوه سفارش مخفی کاری تیانا فراپوچینو توسط هالی واکر در سایت totallythebomb.com ایجاد شده است:

  1. یک چای سبز Frappuccino گراند با شیر نارگیل سفارش دهید.
  2. یک پمپ شربت نعناع بخواهید.
  3. برای بالا و پایین فنجان از خامه فرم گرفته و شیرینی خرد شده کلوچه موکا بخواهید.
  4. از باریستای خود متشکرم!

اگر سایز دیگری می خواهید ، دستور غذا فقط کمی تغییر می کند. اگر به جای گراند می خواهید قد بلند ، جای نگرانی نیست – دستور العمل همان ثابت می ماند. برای تهویه کافی است به جای یک پمپ ، دو پمپ شربت نعناع بخواهید. و اگر بچه هایی دارید که می خواهند از این نوشیدنی شاهزاده خانم بایو لذت ببرند اما نگران میزان کافئین هستید ، ما شما را به شما معرفی می کنیم. در مقایسه با یک قوطی نوشیدنی کافئین دار 12 اونسی حدود 30 تا 40 میلی گرم ، بنابراین نسخه بلند این Frappuccino کمی کافئین بیشتری نسبت به نوشابه دارد. در حالی که باریستاها می توانند برخی از استارباکس را در صورت درخواست بدون کافئین بنوشند ، اما متأسفانه نمی توانند این ماده را تغییر دهند ، زیرا کافئین از چای موجود در چای است.

اگر از جادوی شاهزاده خانم دیزنی در استارباکس سیر نمی شوید ، پیشنهاد می کنیم سیندرلا لاته را در مرحله بعدی امتحان کنید. بله ، Tiana Frappuccino تنها نوشیدنی شاهزاده خانم نیست که می توانید سفارش دهید! ما رسماً افسون شده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>