نحوه عکسبرداری از صفحه تمام صفحه در iPhone با پیمایش

[ad_1]

ambre_skye

هک آیفون که شرط می بندم شما هرگز امتحان نکرده اید! 📱 # iphone #phonetricks #iphonehack #fyp #foryou # روند # ویروسی

♬ باب اسفنجی – ساز – سنتهای رایج

من هرگز از توانایی تصویر گوشی در یک گوشی هوشمند سپاسگزار نخواهم شد. از دستورالعمل ها گرفته تا الگوهای رفتاری گرفته تا یادآوری رویدادها گرفته تا هک های DIY ، می توانم با کلیک چند دکمه ، تعداد مواردی را که باید به آنها برگردانم “نشانه گذاری” کنم. با این حال ، گاهی اوقات محتوایی که می خواهید از آن عکس بگیرید از صفحه آیفون بزرگتر است ، بنابراین اگر می خواهید همه این اطلاعات را ذخیره کنید ، باید به پایین پیمایش کنید و چندین عکس از صفحه بگیرید. آزار دهنده ، درست است؟ در واقع ، یک هک برای آن وجود دارد! کاربر TikTokambre_skye هک نبوغی را به اشتراک گذاشت که به شما امکان می دهد یک صفحه وب کامل را در یک پرونده اسکرین شات کنید.

برای اسکرین شات یک صفحه کامل ، ابتدا مطمئن شوید که تلفن شما از به روزرسانی iOS 13 برخوردار است تا این هک کار کند و از Safari استفاده می کنید نه از یک مرورگر یا برنامه دیگر ، زیرا این هک فقط در آنجا کار می کند. دوم ، صفحه را مانند حالت معمول از صفحه اسکرین شات بگیرید ، دکمه میزان صدا و دکمه کناری را پایین نگه دارید. سوم ، روی تصویر اسکرین شات که در گوشه سمت چپ پایین تلفن شما ظاهر می شود کلیک کنید ، سپس روی “صفحه کامل” در بالا کلیک کنید. در مرحله بعدی ، از نوار پیمایش در سمت راست برای پیمایش به شرطی که می خواهید تصویر صفحه باشد استفاده کنید. پس از انجام این کار ، بر روی “انجام شد” و “ذخیره PDF در پرونده ها” کلیک کنید. در آخر ، برنامه Files خود را باز کنید و کل عکس صفحه را با سایر پرونده های اخیر خود پیدا خواهید کرد. چقدر باحاله؟!

اگر می خواهید تبلیغات را حذف کنید و فقط اطلاعات مهم را در تصویر صفحه خود نگه دارید ، ما یک هک اضافی برای شما داریم: به نمای Reader در Safari بروید! ابتدا بر روی دکمه “AA” در سمت چپ نوار جستجو در بالا کلیک کنید ، سپس روی “Show Reader View” کلیک کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی دکمه “AA” و سپس “تنظیمات وب سایت” و سپس “استفاده خودکار از Reader” تلفن خود را تنظیم کنید تا این کار به صورت خودکار انجام شود. اگر دکمه “AA” کم نور باشد ، نمای Reader برای آن سایت در دسترس نیست.

از سازندگان TikTok فریاد بزنید که همیشه هک های مفید آیفون را به ما نشان می دهند و در مدت زمان کوتاهی. در اینجا هزاران عکس گرفته شده از دوربین موجود نیست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>