نخ ابرو و Covid-19: تغییراتی که در انتصاب بعدی شما انتظار می رود

[ad_1]

یک متخصص موضوعی می تواند در عرض چند دقیقه مشتری را درب و خارج کند. دیلون می گوید: “در نوع تجارت ما ، هر مشتری فقط پنج تا 10 دقیقه طول می کشد.” از آنجا که قرار ملاقات ها بسیار کوتاه است ، او از مشتریان می خواهد که بیرون در پیاده رو روی نشانگرهای کف که به فاصله شش فوت از هم قرار گرفته اند منتظر بمانند.

اگر در حال انجام اقدامات مختلف زیبایی هستید ، به خاطر داشته باشید که انجام یک مجموعه از موارد برجسته یا مانیکور طولانی تر خواهد شد. البته مدت زمان کوتاه تر بازدید بدون خطر را تضمین نمی کند.

تاکتیک های جدید رشته ای

با تشکر از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، نخ دهان ممکن است به یادگاری از گذشته تبدیل شود. جنیفر نگو ، صاحب بوتیک Chic Lash در هوستون ، توضیح می دهد: “ما دیگر نخ در دهان نمی گذاریم.” نخ های وی می توانند از بین گردنبندهای چوکر که نخ را روی گردن نگه می دارد ، یا ماسک سفارشی که نخ را نزدیک چانه قرار دارد ، انتخاب کنید که در نسخه گلدار در تصویر زیر قابل مشاهده است. (ماسک نخ فریب خورده در بالای PPE معمولی نخ قرار می گیرد.)

نگو می گوید: “هنرمند ما ، مونا (به تصویر با ماسك گل مراجعه كنید) ماسكهای سفارشی طراحی و ایجاد كرد كه در بالای ماسكهای پزشكی ما قرار می گیرد. این انگشتر فلزی دارد كه به جلو بسته شده است تا نخ های دهان را تقلید كند. “اکنون تجهیزات بیشتری در زمینه اتصال وجود دارد ، اما ما اعتقاد داریم که تمام پروتکل ها ارزش آن را دارند و از زمان بازگشایی 8 مه به همه هنرمندان رشته کمک کرده ایم که ایمن و بدون هیچ حادثه ای باشند.”

روش گردن اجازه می دهد تا مشاغل رشته ای باز بمانند در حالی که کارمندان خود را با ماسک ایمن نگه می دارند ، اما یک نقطه ضعف وجود دارد. شیخ می گوید: “شما باید گردن را کمی متفاوت حرکت دهید و ممکن است در نهایت گردن درد کمی بیشتری داشته باشید.” او با کاهش ساعات کارمند این مسئله را مدیریت می کند ، بنابراین افراد ناخواسته مجبور نیستند به تعداد مشتری در طول روز کار کنند.

خط پایین

پزشک بیماریهای عفونی جونز-لوپز می گوید: “شما باید خطرات و مزایای خود را در زندگی انتخاب کنید و شاید انجام ابروهای شما الان مناسب نباشد.” مطمئناً این هر یک از ما هستیم که باید این خطرات و مزایا را برای خود بسنجیم. ما حداقل سالنهایی را که به استفاده از روش نخ دهان ادامه می دهند و بنابراین ماسک نمی زنند پیشنهاد می کنیم حداقل رد کنیم.

اگر رزرو قرار ملاقات موضوعی را انتخاب می کنید ، توصیه می کنیم جدیدترین مقررات را در نزدیکی خود بررسی کنید ، در مورد روشهای ایمنی در آتلیه خود تحقیق کنید و صادقانه و واضح منطقه راحتی خود را در نظر بگیرید. و اگر ترجیح می دهید در خانه بمانید ، برای راهنمایی در مورد نحوه تغییر شکل ابروهای خود از اینجا شروع کنید ، نیازی به نخ نیست.


بیشتر بخوانید در مورد COVID-19 و صنعت زیبایی:


اکنون ، 100 سال گذشته در تاریخ ابرو:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>