نرم کننده های غلتکی صورت Jade De-Puffing Herbivore Botanicals | مرور

[ad_1]

اگر کابینت زیبایی من را باز کنید ، ماسک های LED ، اپلیکیشن های صوتی صحیح مراقبت از پوست و میله های ریز جریان پیدا می کنید. اما ابزاری که من اغلب به آن مراجعه می کنم لرزش ، ضربان قلب ندارد و روشن نمی شود – و مطمئناً در ساختمان آپارتمان شما فیوز نمی زند. (قصه اش مفصل است.)

در حقیقت، Herbivore Botanicals Jade Depuffing Face Roller با سنگ طبیعی ساخته شده است. با استفاده از سکته های کوتاه و ملایم شروع به غلت زدن از وسط صورت خود به سمت بیرون کنید و ببینید آیا سطح سروتونین شما بلافاصله بالا نمی رود یا خیر.

جوشوا زایچنر ، متخصص پوست در شهر نیویورک می گوید ، جدا از مزایای تقویت روحیه ، چند دقیقه چرخش نیز می تواند به کاهش پف و کمک به گردش خون کمک کند ، و منجر به یک ظاهر – البته موقتی – می شود. تعداد زیادی غلتک یشم وجود دارد ، اما من عاشق این هستم که این یکی دو سر است. من به طور مداوم به دنبال راه حل هایی برای چشم های پف کرده هستم ، و چند چرخش ملایم از طرف کوچک تر در اطراف استخوان های مداری من به من کمک می کند تا صبح با طراوت تری ظاهر شوم. Zeichner قبلاً به Allure گفته بود: “غلتک خود به از بین بردن مایعات اضافی زیر چشم کمک می کند ، در حالی که سنگ یشم خنک رگ های خونی را منقبض می کند تا تورم را به حداقل برساند.” آنها می توانند توسط خود آنها و یا در ترکیب با کرم های منظم زیر چشم استفاده شوند. ) اکنون این یک ابزار قدرت است.

شما می توانید Herbivore Botanicals Jade De-Puffing Face Roller را در نسخه محدود ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>