نشانه های شما در حال سوختن توسط روانشناس است

[ad_1]

drjuliesmith

signs علائم هشدار دهنده اولیه شما در مورد سوختن چیست؟ # استرس # استرس_لاژی #ticktoktherapist #learnontiktok #mentalhealthmatters

♬ صفحه اصلی – ادیت ویسکر

فرسودگی شغلی واقعی است ، خواه فرسودگی شغلی باشد یا فرسودگی شغلی ، زندگی. جولی اسمیت ، روانشناس بالینی ، مستقر در همپشایر ، انگلیس ، در ویدئوی TikTok در بالا توضیح می دهد که به نظر او سه نشانه هشدار دهنده اولیه است که شما می سوزانید (مانند مسابقه ای که او برگزار می کند).

اول ، قطع ارتباط با عزیزان وجود دارد. دکتر اسمیت گفت ، این ممکن است به عنوان مشاجره با افراد اطراف شما آشکار شود. دوم ، شما از اقدامات مراقبت از خود مانند ورزش روزانه ، مصرف غذا و خواب چشم پوشی می کنید. صحبت از خواب ، سومین نشانه ای که شما به سمت فرسودگی شغلی پیش می روید ، همان چیزی است که وی به عنوان خستگی مزمن تعریف می کند. “شما همیشه احساس خستگی می کنید اما بی قرار هستید و شب ها نمی توانید بخوابید.”

روانشناس ، شری بنتون ، دکترای علمی ، بنیانگذار و مدیر ارشد علمی TAO Connect ، سایر علائم اولیه فرسودگی را سردرد ، مشکلات گوارشی و علائم اختلال اضطراب یا افسردگی دانست. وی در مصاحبه قبلی با POPSUGAR گفت که اگر این مورد برای شما جالب است ، ممکن است بخواهید تمرکز خود را بر روی خود بگذارید. تعطیلات را بگذرانید ، قدم بزنید و به تجربه هایی متصل شوید که لذت شما را به همراه می آورد. اگرچه رویکردی متناسب با همه وجود ندارد ، اما رفاه با یافتن راه هایی برای شارژ مجدد شروع می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>