نقد و بررسی برنزر نورانی Glossier’s Solar Paint با عکس

[ad_1]

Glossier وقتی صحبت از محصولات پایه می شود ، آن را میخ زده است. Cloudpaint ، Stretch Concealer و Futuredew همه مورد علاقه و علاقه مندی آنها قرار گرفته اند ، اما همیشه یک محصول وجود دارد که ما (و طرفداران سراسر جهان) از این مارک می خواهیم – یک برنز ، و آن زمان سرانجام رسیده است. معرفی: Glossier Solar Paint Luminous Bronzer Crème (17 پوند) که به سبک معماری Glossier ، مانند بسیاری از برنزهایی نیست که ما قبلاً امتحان کرده ایم.

Solar Paint توسط این برند به عنوان “برنز ژل کرم درخشان که جلوه و احساس گذراندن یک روز در زیر نور آفتاب را به تصویر می کشد” توصیف می شود ، و دقیقاً از روی خفاش به این مهم دست می یابد. فرمول سبک خامه ای به راحتی و به طور یکنواخت روی پوست قرار می گیرد و همچنین دارای یک اپلیکاتور doe-foot است تا کاربرد آن را آسان تر کند. بعد از ترکیب هر کدام از راه های انتخابی شما (من دوست دارم از برس کرکی استفاده کنم) ، با یک براق کننده درخشان به یک قوام مات خشک می شود. این فرمول به اندازه کافی رنگدانه شده است تا بتواند آن گرمای آشکار را به پوست شما برساند ، اما نه بیش از حد که قدرت آن را افزایش دهد. همچنین لغزش کافی برای مخلوط شدن قبل از خشک شدن دارد و به راحتی استفاده آن می افزاید.

رنگ خورشیدی در چهار سایه وجود دارد – شعله ور (برنز سبک ، خنثی با مروارید طلا) ، ری (برنز متوسط ​​و گرم با مروارید طلا) ، حرارت (برنز قهوه ای غنی و مروارید طلایی) و ولت (عمیق ، برنز قرمز با مروارید مسی) – و شامل سه ماده اصلی است که گلوسیر آنها را به توانایی های منحصر به فرد خود در برنز نسبت می دهد. اولین “مرواریدهای منعکس کننده نور” است که یک براق کننده فوق العاده زیبا است که برای ایجاد واقعی ترین درخشش برنز ممکن طراحی شده است. وجود هر دو رنگ طلایی و مسی اطمینان حاصل کنید که رنگ های مختلف پوست را تکمیل می کند. مورد دوم “شیر صحرا” است ، ترکیبی از روغن ها و عصاره های گیاهی از جمله جوجوبا و آلوئه برای کمک به ایجاد فرمول خاصیت آبرسانی و همچنین مخلوط شدن. و در آخر ، “ayursense” وجود دارد ، یک ترکیب عصاره گیاهی ، که به طور سنتی در داروهای آیورودا به دلیل توانایی آن درخشش درخشان به پوست استفاده می شود. این فرمول همچنین بدون ظلم ، وگان و بدون عطر است.

من شخصاً وقتی صحبت از آرایش می شود ، من تركهای پر زرق و برق را ترجیح می دهم زیرا كار با آنها كمی دشوار است ، زیرا هنگام استفاده از آرایش بسیار تنبل هستم. من را اشتباه نگیرید: من کمی لرزش را دوست دارم ، که این فرمول آن را ناخن می زند ، اما مقدار زرق و برق موجود در Solar Paint هنگام خشک شدن برای من کمی بیش از حد است. با گفتن این جمله ، من فکر می کنم این برنز جدید آنچه را که گلوسیه قصد ایجاد آن را دارد به دست می آورد: برنزی که باعث می شود در تعطیلات به نظر برسید و احساس کنید یک الهه درخشان و درخشان هستید.

هنگامی که آرایش کامل می پوشم (برای من ، این پایه ، کانسیلر ، ابرو ، رژگونه و ریمل مژه و ابرو است) ، چند نقطه را روی استخوان گونه و پیشانی خود قرار می دهم و با استفاده از یک قلم مو ، همه آنها را با هم مخلوط می کنم ، روی بینی ام نیز کمی است. من همچنین کنجکاو بودم که چگونه به عنوان یک پایه کلی کار می کند ، بنابراین مقدار کمی از رنگ خورشیدی را با نور کرم جادویی Charlotte Tilbury مخلوط کردم ، و این یک ترکیب عالی برای ایجاد گرما در تمام صورت من قبل از استفاده از کانسیلر برای روشن شدن است چند منطقه با مقداری رژگونه برای پایان دادن به.

ویراستاران دیگر POPSUGAR انگلستان عقاید من در مورد ایده آل بودن Solar Paint برای تعطیلات تابستان را تکرار کردند ، چیزی که قول گلسیر بود. “گرما برای من کمی تاریک بود ، اما احتمالاً یکی از مواردی است که در تعطیلات از آن استفاده می کنم ، رنگ روزمره ، “گفت: دستیار ویرایشگر Navi Ahluwalia.

درمجموع ، این نوع برنز نیست که من معمولاً اگر زود سیلی بزنم قبل از این که از خانه بیرون بروم ، سراغش بروم. اما بازی با آن سرگرم کننده است ، و کاملاً برای ماههای تابستان فضای تعطیلات آفتابی را بوجود می آورد ، بنابراین من درگیر آن هستم.

تمام عکس های ویراستاران POPSUGAR انگلستان را که پوشاک جدید Glossier Solar Paint Luminous Bronzer Crmeme را پوشیده اند ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>