نقد و بررسی بطری آب خود تمیز کننده Larq

[ad_1]

اگر از علاقه مندان به سلامتی هستید ، نیازی نیست که به شما بگوییم مهم است که بدن خود را مرطوب نگه دارید و کمی آب بنوشید. همچنین احتمالاً بطری آب Larq (95 پوند) را در یک راهنمای هدیه یا در اینستاگرام دیده اید و شاید این سوال را داشته باشید که “آیا این واقعا ارزش هیاهوی تبلیغاتی را دارد؟” خوب ، من آن را امتحان کردم و می توانم تأیید کنم که این بهترین بطری آب است که تاکنون استفاده کرده ام.

این چیزی است که این بطری را بسیار خاص کرده است. این خود تمیز کردن است قبل از اقدام به آن اجازه می دهم برای یک ثانیه غرق شود. اگر تا به حال بطری آب داشته اید که از آزمایش بو خارج نشود ، می دانید این یک تعویض کننده بازی چیست. بطری همچنین دارای یک سیستم تصفیه درون درپوش است. شما می توانید همه چیز در مورد فناوری موجود در بطری را در اینجا بخوانید ، اما نسخه TL: DR این است که از نور ماورا بنفش برای پاک کردن بطری و تصفیه آب استفاده می کند. بنابراین اگر لازم است بطری خود را در محلی پر کنید که از کیفیت آب اطمینان ندارید ، از داشتن بطری لارک خوشحال خواهید شد. به علاوه ، بطری عایق بندی شده است ، بنابراین آب در تمام طول شب سرد می ماند. من چند هفته است که مال خود را دارم و از آن زمان جدا نیستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>