نقد و بررسی ضد آفتاب محافظت در برابر UV UV SkinCeuticals Daily SPF 30: نامرئی در تمام رنگ های پوست ، مناسب برای همه

[ad_1]

من با اولین کش رفتن عاشق این محصول شدم. با وجود اینکه در نگاه اول به رنگ هلو خمیری به نظر می رسد ، کرم ضد آفتاب Daily Brightening UV Defense در عرض چند ثانیه در پوست من فرو می رود بدون اینکه اثری از چربی ، باقی مانده یا گچ سفید باقی بگذارد. من در مورد مالش ضد آفتاب بسیار بی تاب هستم – بنابراین هرچه سریعتر جذب شود ، بهتر است.

یک نکته: من نسبت به ضد آفتاب های شیمیایی بسیار مغرضانه عمل می کنم و در 93 درصد مواقع ، آنها را به فرمول های معدنی ترجیح می دهم. من هنوز با واکنش منفی نسبت به ضد آفتاب شیمیایی مواجه نشده ام و این گفته می شود خوش شانس هستم که پوست من خیلی حساس نیست. مانند هر محصول مراقبت از پوست ، اگر کوچکترین نگرانی دارید ، تست پچ را انجام دهید.

از آنجا که فرمول فوق العاده آبرسانی می کند (با تشکر ، 7 درصد گلیسیرین) ، من متوجه می شوم که به عنوان آغازگر به طرز شگفت انگیزی دو برابر می شود و آرایش پایه من بدون یک اونس انباشته ادامه می یابد. همچنین ، در حالی که بسیاری از ضد آفتاب ها به شکل لوله در می آیند (برای مثال ، هیچ مشکلی ندارد) ، من از وضعیت پمپ بدون خراب کردن ، که توزیع دوز مناسب و هرگز بیش از حد را آسان می کند ، قدردانی می کنم.

من همچنین دو نفر از همکارانم را به خدمت گرفتم تا ضد آفتاب را امتحان کنند و نظرات صادقانه خود را به اشتراک بگذارند. (هشدار تخریب: همه ما طرفداریم.)

نیکیا در حال استفاده از SPF خود است. ببینید چقدر سریع با هم مخلوط می شود؟

نیکیا اسپردلی / جذابیت

نیکیا اسپردلی ، سردبیر تجارت می گوید که “این ضد آفتاب همه چیزهایی است که می توانم از SPF بخواهم” ، خاطرنشان می کند که فرمول تنفسی فقط با چند کش رفتن در پوست او ذوب می شود (همانطور که در زمان واقعی مشاهده می کنید ، در بالا). وی افزود: “بعد از چند ساعت سایش ، پوست نیمه چرب من احساس چربی نمی کند یا مانند آن که لازم است آن را بشویم” ، و این گزینه را برای روزهای گرم تابستان ایده آل می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>