نقد و بررسی: فوم پاک کننده آنزیم دکتر جارت + Cicapair به سرخ شدن همیشگی من کمک می کند

[ad_1]

داشتن روزاسه گاهی اوقات می تواند عوضی واقعی باشد. من دائما پف کرده ام اگر خیلی سریع صحبت کنم (و من) تمام صورتم قرمز چغندر می شود همیشه خیلی سریع صحبت کنید) از همه بدتر از همه ، لذت بردن از رژگونه بدون کمی نگاه به پانتومیم تقریباً غیرممکن است. همانطور که گفته شد ، من دوست دارم تا حد ممکن از محصولات ضد التهابی در برنامه مراقبت از پوست خود استفاده کنم. محصولی که همیشه برای من کشیده شده ، هیچ شوکه کننده ای نیست دکتر جارت + خط Cicapair ، که شامل سرم ها ، ماسک ها ، مه ها ، کرم ها – و اکنون ، جدیدترین مواد افزودنی ، پاک کننده آن است.

دومی که شنیدم پاک کننده فوم آنزیم Cicapair Tiger Grass تبدیل به یک چیز شده بود ، من می دانستم که به آن احتیاج دارم … و در آن جبهه صحت داشتم. مانند سایر محصولات Cicapair دکتر جارت ، این پاک کننده به قدرت بهبودی cica (به طور رسمی C) متکی استentella asiatica، در غیر این صورت به عنوان چمن ببر ، گوتو کولا ، یا پنی وورت هند شناخته می شود) ، گیاهی که قرن هاست در طب چینی استفاده می شود (بنابراین می دانید که م itثر است). پری رومانوفسکی شیمی دان آرایشی و بهداشتی قبلا تایید کرد جذابیت سیکا مملو از آنتی اکسیدان است و بنابراین می تواند اثرات تسکین دهنده ، محکم کننده و جبران کننده ایجاد کند.

دکتر جارت + فوم پاک کننده آنزیم Cicapair روی زمینه سفید

دکتر جارت + پاک کننده فوم آنزیم Cicapair

این پاک کننده Cicapair به دلیل عاری بودن از رنگ و رایحه مصنوعی ، امتیازات اضافی به دست می آورد و آن را به آرزوی پوست های حساس مانند من تبدیل می کند. یک استفاده از این پاک کننده به من نشان داد که واقعاً چه مقدار از رویا – این اغلب پاک کننده نیست که نتایج قابل مشاهده ای به من می دهد ، اما این نتیجه می دهد (مخصوصاً وقتی با سایر موارد مورد علاقه مبتنی بر cica دنبال می شود). من فقط در روزهایی که می دانم قرار است آرایش کنم ، به این مورد روی آورده ام ، زیرا وقتی صحبت از پوشاندن تمام مناطق بسیار قرمز من می شود ، چنین پایی به من می دهد … خوب ، این تمام صورت من است.

اگر آرایش ضد آب ، به خصوص ریمل مژه و ابرو داشته باشم ، مراقبت از پوست خود را با مواد شوینده روغن و مرهم شروع می کنم تا قسمت عمده آن را مراقبت کنم. سپس ، یک عروسک به اندازه یک سکه از این شستشوی صورت از بقایای باقی مانده مراقبت می کند. فقط با اندکی آب (دستانم را به آب روان آغشته می کنم و به صورتم می زنم) این پاک کننده به کار خود ادامه می دهد و خودش را در یک بافت خامه ای و صابونی قرار می دهد که واقعاً نرم پخش می شود. بعد از یک یا دو دقیقه از شل کردن آن در اطراف و سپس شستشو ، پوست من احساس تمیز می کند اما احساس لرزیدن نمی کند ، که به من می گوید این پاک کننده روغن های طبیعی پوست من را فقط در سطح مناسب قرار می دهد تا خشک نشوم. من معمولاً این کار را با تونر Dark Spot Ole Henriksen Glow2Oh ، قطره شیر Beekman 1802 ، کرم ژل Cicapair و ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر دنبال می کنم.

اگر به دنبال یک پاک کننده جدید هستید ، پوستی فوق العاده گلگون یا پوستی حساس دارید ، یا فقط یک طرفدار دکتر جارت + هستید ، احساس می کنم این به یک ثابت ثابت در قفسه حمام شما تبدیل خواهد شد. این قطعا یکی از من شده است.

دکتر جارت + Cicapair Tiger Grass Enzyme Foam Cleaner 25 دلار است و هم اکنون در سایت sephora.com و سایر خرده فروشان دکتر جارت موجود است.


اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از پوست:


اکنون ، فارل و متخصص پوست او به س questionsالات مربوط به مراقبت از پوست پاسخ می دهند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>