نقد و بررسی ما درباره آلبوم Rearcorded Fearless Taylor Swift

[ad_1]

تیلور سویفت با انتشار نسخه ضبط شده دوباره طرفداران خود را به سال 2008 برمی گرداند نترس آلبوم در حالی که این آلبوم 26 آهنگی شامل تعداد معدودی از آهنگ های خرک منتشر نشده است ، اما این نسخه های باز ضبط شده آوازهایی مانند “Love Story” و “Fifteen” است که واقعا Swifties را احساسی می کند. همانطور که سوئیفت در نامه مقدماتی آلبوم اشاره کرد ، نترس در واقع آلبومی بود که کل زندگی حرفه ای او را تغییر داد. این کار او را به عنوان یک هنرمند روی نقشه قرار داد ، رشد او را از یک نوجوان به یک زن جوان نشان داد و این زمانی بود که او با طرفدارانش پیوند ناگسستنی ایجاد کرد.

موسیقی سوئیفت همیشه یک تجربه فوق العاده شخصی برای طرفداران بوده است. برای من ، هر آلبوم همیشه من را به زمان خاصی از زندگی من برمی گرداند وقتی که با دل شکستگی یا دلشکستگی خودم سر و کار داشتم و او دوباره ضبط شده است نترس آلبوم تفاوتی ندارد. من نه تنها با نوستالژی غرق در گوش دادن به این ثبت های مجدد شدم ، بلکه با احساس غرور و احساس غرور آگاه شدم که بالاخره سوئیفت مالک است این آهنگ ها در مورد شنیدن آواز سوئیفت در مورد تجربیات نوجوانی خود با آوازهای بالغ ، چیزی کاملاً احساسی وجود دارد. او در این چند سال گذشته واقعاً مسیری طولانی را طی کرده است و من بسیار ممنونم که از همان ابتدا با او در این سفر بوده ام.

همانطور که خودتان این سفر “بی باک” را طی می کنید ، پیش از این بخوانید زیرا تعدادی از ویراستاران POPSUGAR و Swifties برخی از آهنگ های مورد علاقه خود را که از آلبوم دوباره ضبط شده اند لیست می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>