نقد و بررسی مجموعه تابستان آناستازیا بورلی هیلز

[ad_1]

این مارک به پالت های ابرو و سایه چشم تسلط داشت و اکنون آخرین محصول آناستازیا بورلی هیلز به هنر محصولات کرم – فرمول تابستان – تسلط دارد. مارک تجاری با توسعه رنگ پایه که از قبل باورنکردنی است ، سه محصول جدید را به بازار عرضه کرد: کرم برنزر در هفت سایه ، رژگونه استیک در پنج سایه و استیک هایلایتر در شش سایه.

کلودیا سوار ، رئیس آناستازیا بورلی ، “کلکسیون تابستانی ما لحظه مناسبی برای نمایش طیف وسیعی بود ، زیرا یکی از مواردی که من در مورد همه این محصولات بیشتر دوست دارم این است که اگر به هیچ وجه آرایش نکنید می توانید آنها را بپوشید.” هیلز ، به POPSUGAR گفت. “این مهم است زیرا آنها دارای آن احساس مات ، پوست دوم ، بدون انتقال ، بدون چربی هستند و بسیار سبک هستند ، اما پوشش شگفت انگیز و قابل ساختی دارد.”

Soare توضیح داد که این محدوده با دوام ، پوشیدنی و تغییر رفتار در مصرف کننده طراحی شده است. “در طی همه گیری ، مشخص شد که مردم به طور طبیعی آرایش کمتری دارند – مردم وقت بیشتری را در خانه می گذرانند ، یا اگر بیرون می رفتند ، ماسک داشتند ، که آرایش شما را پاک می کند. زیرا این مجموعه جدید کرم ها” این بافت فوق العاده لغزنده ، نرم و لطیف ، مومی دارد و از آنجا که محصولات مانند پوست دوم تنظیم می شوند – تقریباً مانند پودر مات تا خشک – آنها نمی خواهند پایه شما را از زیر برداشته و تکه های ایجاد کنند یا ترک آرایش به محض اینکه ماسک شما از بین می رود دیوانه به نظر می رسد “. ” [products] پوشیدن بسیار راحت است و زیبایی طبیعی شما را افزایش می دهد تا چهره ای تابناک و تابستانی به چهره شما بدهد ، چیزی که مردم در حال حاضر به دنبال آن هستند. “

برای بدست آوردن تمام جزئیات مربوط به کرم برنزر جدید Anastasia Beverly Hills، Stick Blush و Stick Highlighter به مطالعه ادامه دهید – و البته برای خرید آنها نیز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>