نقد و بررسی: مهر و موم بوش محبوب Lottie London TikTok ، چشم گربه ای عالی و بادوام ایجاد می کند

[ad_1]

صادقانه بگویم ، شکل این تمبر بر روی هر شکل چشم موجود در آن کار نمی کند. من هر از گاهی فقط از آن استفاده می کنم ، زیرا چشمانم کلاه دار است و برای جلوگیری از از بین رفتن کامل خط چشم در چین هایم به شکل خاصی نیاز دارم. گفته شد ، بسته به آنچه نیاز دارید می توانید از چند طریق مختلف از آن استفاده کنید.

در روزهای واقعاً تنبل خود (مثل اینکه حتی به تنبلی مسواک نمی کشم) ، مهر را به گوشه های بیرونی خود فشار می دهم و از آن به عنوان الگو استفاده می کنم ، در حالی که بقیه قسمتها را با نوک نمدی معمولی می کشم. حتی یک روش سریعتر برای استفاده از تمبر این است که آن را به سمت پایین که می خواهید بال شما به پایان برسد فشار دهید و آن را به سمت داخل بکشید. در هر صورت ، احتمالاً برای تکمیل لبه ها و تمیز کردن خطوط به قسمت قلم نیاز خواهید داشت.

Nicola Dall’Asen /جذابیت

حتی اگر مرتباً از تمبر استفاده نکنید ، خط چشم به لطف آن طرف قلم نمدی دیگر کاملاً ارزشش را خواهد داشت. ضخیم ، کاملاً باریک و بسیار سفت است ، بنابراین در مقایسه با خودکارهای نازک و نازک تر که خم می شوند و می لغزند (که همیشه برای آرایش در هنگام حرکت مناسب نیستند) ، حداکثر کنترل را به شما می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>