نقد و بررسی ویرایشگر رنگ پوست برای رفع تیرگی Fenty Beauty Eaze Drop

[ad_1]

من اعتراف می کنم که من هرگز طرفدار رنگ پوست نبوده ام. معمولاً هنگام استفاده از رنگ چهره ، سراغ فرمول هایی می روم که پوشش متوسط ​​تا کاملی را ارائه می دهند ، اما سال گذشته به من الهام بخشیده است که با حداقل محصولات به نام “پوستی گرایی” ، زیبایی روزمره خود را جبران کنم ، یا “کمتر بیشتر است” رویکرد استفاده از آرایش. Skinimalism در سال 2021 یک روند حاکم بوده است ، و حتی اگر من قبلاً محصولات معدودی را امتحان کرده ام که من را به یک اعتقاد واقعی در این روند تبدیل کرده است ، اما به راحتی می توان گفت که مورد علاقه من تاکنون Fenti Beauty Eaze Drop Blurring Skin Tint ( 25 پوند) ، یک راه اندازی کاملاً جدید از این برند که پاسخ من به آرایش سبک است.

ما قبلاً در اوایل سال جاری پیش بینی کرده بودیم که رنگهای پوست به موقع برای ماه های بهار و تابستان به خود می گیرند ، زیرا جایگزینی قابل اعتماد اما طبیعی تر برای آرایش های سنگین هستند. آنها همچنین برای استفاده در روزهایی که می خواهید آنها را قرار دهید بسیار عالی هستند چیزی روی صورت خود را قبل از یک جلسه بزرگنمایی (یا دو جلسه) بدون کار زیاد انجام دهید ، بنابراین Eaze Drop نمی توانست در زمان مناسب تری راه اندازی شود. این محصول در 25 سایه روشن ، متوسط ​​و عمیق وجود دارد که می توانید با توجه به سایه Pro Filt’r Foundation که به طور معمول استفاده می کنید خریداری کنید ، و فرمول آن به منظور آبرسانی و “تیرگی” پوست بدون گرفتگی منافذ پوست و یا ترشح آن است.

من سایه عمیق متوسط ​​19 را به مدت یک روز کامل استفاده کردم ، و بگذارید فقط به شما بگویم که تا ظهر ، فراموش کردم که حتی هر چیزی را روی صورتم می پوشیدم – این سبک است. این یکی از آن محصولاتی است که پوشیدن آن کاملاً مناسب است زیرا در خارج از خانه گرم می شود زیرا باعث می شود پوست حتی در زیر محصولات نیز کمی نفس بکشد. این فرمول همچنین قابل ساخت است ، بنابراین اگر متوجه شدید که بدون کمی احساس سنگینی یا فشار زیاد به کمی بیشتر پوشش نیاز دارید ، می توانید بیشتر استفاده کنید. اگرچه یک چیز می گویم: این رنگ پوست قطعاً آن اثر شبنم را ایجاد می کند ، بنابراین اگر کسی هستید که از قبل پوست چربی دارید ، ممکن است بخواهید آن را با پودر روشن دنبال کنید.

با تمام این گفته ها ، اگر به دنبال چیزی سبک هستید که تابشی تابستانی به شما ببخشد ، قطعاً این یکی از مواردی است که باید در سبد خرید خود بریزید.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / دانیل جکسون


رنگ پوست تار کننده Fenty Beauty Eaze Drop

رنگ پوست تار کننده Fenty Beauty Eaze Drop

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>