نقد و بررسی کتاب کریستین هانا چهار باد

[ad_1]

شما می دانید که آنها چگونه می گویند تاریخ تکرار می شود؟ خوب ، اگر به اثبات نیاز دارید ، کپی آخرین رمان کریستین هانا را بردارید ، چهار باد. داستان خانواده مارتینلی ، و به ویژه رابطه مادر السا و دختر لوردا ، یک داستان آشنا است ، اما آنقدر زیبا تعریف شده است که نمی توانید در زندگی آنها سرمایه گذاری نکنید. داستان در اطراف السا قرار دارد ، اما بین دیدگاه السا و لوردا بافته می شود و به شما نگاه کاملی به شرایط خانواده می دهد و واقعیت های مختلف مادر و دختر را برجسته می کند. السا کتاب را به عنوان یک دختر کوچک ساکت و دوست داشتنی آغاز نمی کند و ما شاهد ریختن تمام عشقی هستیم که آرزو می کند کاش با فرزندانش ، لوردا و مورچه روبرو شده باشد. زندگی در یک مزرعه در دهه 1930 تگزاس بسیار سخت است ، و بعد از طوفان های گرد و غبار ، السا خانواده اش را به سرزمین موعود کالیفرنیا می برد ، تا دریابد که همه چیز تبلیغاتی نیست.

“این ترس در زندگی مهم نبود. این انتخاب هایی بود که هنگام ترس انجام می شد. شما به خاطر ترس خود شجاع بودید ، نه به رغم آن.”

این یک رمان گیرا و غیرقابل توصیف است ، مهم نیست ، اما به سختی می توان از زمان انتشار این نسخه صرف نظر کرد. در لحظه ای که ما با یک بحران آب و هوایی ، افزایش جنایات نفرت ، نژادپرستی سیستمی و رکود اقتصادی همراه با همه گیری جهانی دست و پنجه نرم می کنیم ، اوضاع رکود بزرگ کاملاً آشنا است. خواندن در مورد مزرعه و خانواده مارتینلی که در رحمت زمین و هوا هستند ، کاملاً یادآوری می کند که بحران آب و هوایی ما چقدر می تواند وخیم باشد و ما به چه سختی نیاز به مراقبت از سیاره خود داریم. کارگران مهاجر که از بیمارستان ها رو برگردانده شده اند ، از مدرسه خندیده اند ، و برای کار شکننده دستمزدی غیر قابل پرداخت پرداخت می کنند ، روده آزار است و یادآوری انسان زدایی و بیگانه هراسی است که هنوز در این کشور با کسانی که “دیگری” قلمداد می شوند وجود دارد. بعلاوه ، اگرچه در حال حاضر از نظر فنی در رکود نیستیم ، کمبود شغل و عدم اطمینان اقتصادی برای بسیاری از افراد امروزه بسیار مهم است.

خط اصلی کل داستان ، عشق است و گرچه به نظر می رسد پنیرگونه باشد ، اما در واقع کاملاً نشاط آور است. عشق السا مارتینلی به خانواده اش همان چیزی است که او را قادر می سازد شجاع و زنده بماند و اگرچه ممکن است دنیا در اطراف آنها بچرخد ، اما قدرت و فداکاری او هرگز از بین نمی رود. در پایان کتاب ، تمایل دارید که صاف بایستید و با مادر خود تماس بگیرید. می دانم که کردم

نقل قول ایستاده

“این ترس در زندگی مهم نبود. این انتخاب هایی بود که هنگام ترس انجام می شد. شما به خاطر ترس خود شجاع بودید ، نه به رغم آن.”

طرز فکر

شخصیت ها ارزش سرمایه گذاری را دارند ، اما آماده باشید که شرایط در اینجا به نوعی بدتر می شود. با کارتهای خشن خانواده روبرو می شوند و آنها یک تن استراحت خوش شانس ندارند. قدرتمندتر ، خوش شانس تر.

اگر دوست دارید این را بخوانید. . .

داستان های تاریخی یا هر کتاب دیگر کریستین هانا.

پیام (های) چالش خواندن POPSUGAR

این رمان می تواند بیش از یک درخواست 2021 POPSUGAR Reading Challenge را بررسی کند. فقط یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

  • کتابی که در سال 2021 منتشر شده است
  • کتابی از نویسنده ای که با علامت زودیاک شما مشترک است (ترازو)
  • کتابی شامل سه نسل (پدربزرگ و مادربزرگ ، پدر و مادر ، فرزند)

خواندن چه مدت طول می کشد

این کتاب در 454 صفحه است. حدود یک هفته طول کشید تا کار را تمام کردم. می توانید ظرف چند روز آن را پرخاش کنید ، اما به نظر من این عنوان را از وقتم لذت بردن بیشتر می کند.

این کتاب را به . .

مامانت. همچنین این یک کتاب عالی برای کتاب باشگاه ایجاد خواهد کرد زیرا الف) همه احتمالاً می خواهند آن را بخوانند و ب) موضوعات مختلفی وجود دارد که بحث خوبی را ایجاد می کند.

خلاصه شیرین نقطه

چهار باد توسط کریستین هانا (15 پوند ، در اصل 17 پوند) یک رمان داستانی قدرتمند تاریخی درباره بیکاری ، فقر ، بلایای آب و هوایی و نابرابری است و اینکه چگونه ، حتی در بدترین شرایط ، عشق غالب است.

رتبه Emoji

+ 😭 +

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>