نقد و بررسی کوتاه شلوارهای خانه

[ad_1]

من از آن دسته افرادی هستم که برای خرج کردن لباسهای ورزشی تلاش می کنند. حتی اگر من هر روز تمرین می کنم (گاهی اوقات بیش از یک بار) ، چیزی در مورد هزینه صرف لباس فعال وجود دارد که باعث می شود کمد لباس تناسب اندام خود را به شدت به روز نکنم. یک لباس 100 پوندی که یک بار می پوشم ، شاید دو بار؟ مشکلی نیست ، اینجا کارت نقدی من است. یک شلوار ورزشی 10 پوندی که تقریباً هر روز می پوشم؟ این داستان دیگری است. آیا منطقی است؟ نمی توانم بگویم که چنین است ، اما این واقعیت ها هستند. نیازی به گفتن نیست که لباس تمرین واقعاً باید توجه من را به خود جلب کند تا بتوانم خرید خود را دنبال کنم و اخیراً یک قطعه این کار را انجام داده است. برای کسانی که این کف تناسب اندام ها را در سراسر اینترنت مشاهده نکرده اند ، من در مورد شلوارک های Free People The Way Home (28 پوند) صحبت می کنم.

با دیدن چند نفوذگر که به طور مکرر این شلوارک را تبلیغ می کنند ، شیفته من شد. کمربند ضخیم و ساپورت ، آنها را به شکل یک شبح درآورد که به راحتی به خاطر سپرده می شد و ناگهان دیگر نمی توانستم جلوی دیدن آنها را بگیرم. به نظر می رسید اینترنت به هم پیوسته است و در مجموع تصمیم گرفته است که این شلوارک تمرینی است که باید در تابستان 2021 در اختیار داشته باشم. بنابراین ، من هشدار دادم. برای 28 پوند ، باید می دیدم که چرا این شلوارک ها همه عصبانی شده اند. من یک جفت خریداری کردم و چند هفته است که آنها را می پوشم. به طور خلاصه بگویم ، می بینم که چرا این شلوارک بسیار محبوب است:

1. آنها به طرز مضحکی حمایت می کنند. آن کمربند قابل توجهی که قبلاً ذکر کردم؟ عرض آن 11.5 سانتی متر است. می دانم چون اندازه گیری کردم. و بسیار بیشتر از آنچه که به نظر می رسد پشتیبانی می کند – عکس ها فقط آن را به انصاف عمل نمی کنند. این شورت ها واقعاً “شما را می مکند” بنابراین می توانند به شما کمک کنند در حین تمرین هسته اصلی خود را درگیر کنید.

2. آنها در حدود یک میلیون رنگ هستند. خوب ، بنابراین شاید یک میلیون دقیقاً نباشد. اما بین رنگهای ثابت ، الگوهای رنگی و چاپ ، بیش از دوازده رنگ رنگی برای انتخاب وجود دارد. این امر انتخاب یک جفت را که با بقیه لباسهای فعال شما مطابقت داشته باشد آسان می کند. من همچنین خوشحال شدم که این شلوارک ها کمی جلوه دارند و باعث می شود IMHO جذابیت بیشتری داشته باشد.

3. آنها مقرون به صرفه هستند. همانطور که اشاره کردم ، من به سختی می توانم پول خود را برای لباس های ورزشی بپردازم. اما این شورت ها بیش از 28 پوند ارزش دارند. صادقانه بگویم ، من در حال حاضر در نظر دارم که کدام رنگ را می خواهم بعدی خریداری کنم! آنها از نظر قیمت از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

4. آنها از طریق نمی بینند. احساس می کنم این نکته قابل ذکر است – شما هرگز نمی دانید هنگام خرید لباس ورزشی بصورت آنلاین چه چیزی خواهید گرفت. خوشبختانه ، این شورت ها دارای آستر شلوارک مخصوص دونده ها هستند بنابراین شما نگران این مشکل آزار دهنده نخواهید بود که تمایل دارد با لباس های ورزشی ظاهر شود.

همانطور که اکثر ما می دانیم ، لباس های مرسوم و مد روز همیشه مطابق با هیاهو نیستند. اندازه نامناسب و متناسب ، مواد نفوذ پذیر ، الاستیک نورد – لیست ادامه دارد. برای شادی من ، این شورت های Free People واقعاً انتظارات را برآورده می کنند و حتی فراتر از آن هستند. من می دانم که من شخصاً یک بار دیگر خرید می کنم و یکی دو رنگ دیگر را برمی دارم تا بالاخره کمد لباس بدنم را به روز کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>