نقد و بررسی Laula Mercier Secret Camouflage Concealer Duo Stick

[ad_1]

کانسیلر مخفی استتار Laura Mercier یکی از شاخص ترین و ماندگارترین محصولات آرایش در بازار است. کانسیلر دو تابه یکی از اولین محصولات مرسیه بود که وی این مارک را در سال 1996 راه اندازی کرد و از آن زمان به دلیل توانایی درخشش و پنهان سازی کاملا طبیعی مورد علاقه آرایشگران و ویراستاران زیبایی قرار گرفت. فرمول استتار Secret برای دنیای زیبایی غیر معمول است و بیش از دو دهه بدون تغییر مانده است. . . تاکنون ، یعنی با راه اندازی Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Brighten & Correct Duo (28 پوند). یک قلم کانسیلر دو سر که از اصل الهام گرفته شده است (نگران نباشید ، فرمول OG به جایی نمی رسد) ، همان پوشش فوق العاده طبیعی را دارد اما به روشی محکم تر ، خامه تر و کاربرپسندتر.

Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Brighten & Correct Duo در 16 سایه ارائه می شود ، سبک ترین آن 0.5N ، تاریک ترین آن 6W است (من بهترین نوع 2N را پیدا کردم). مانند اصلی ، Brighten & Correct Duo یک فرمول کرم است که دارای دو سایه است: در یک انتهای قلم ، سایه “Brighten” دارید که معمولاً لحن آن کم رنگ و خنک تر است ، در حالی که در طرف دیگر ، رنگ “صحیح” ، که لمس تیره و گرم است. طرف “Brighten” برای استفاده در اطراف چشم ایده آل است تا ناحیه ای را که شامل زیر چشم ، روی درب ها و گوشه های داخلی و کناره های بینی است ، روشن کند. از طرف دیگر ، طرف “صحیح” برای پوشاندن لکه ها ، قرمزی و هر قسمت از رنگ آمیزی فوق العاده مناسب است.

در صورت تمایل می توانید دو سایه را با هم لایه و مخلوط کنید. در حقیقت ، یکی از روش های مورد علاقه من برای استفاده از Duo ترکیب سایه “Brighten” در اطراف چشم من است – توجه کامل به مژه های پایین مژه (جایی که اغلب قرمزی وجود دارد) و گوشه های داخلی (جایی که سایه وجود دارد) – به دنبال چند نقطه از سایه “درست” در زیر چشم من که با انگشت روی آن ضربه می زنم. به نظرم ترکیب این دو واقعاً به من کمک می کند تازه تر و بیدارتر بنظر بیایم.

منبع تصویر: لورا مرسیه

بزرگترین و محسوس ترین تفاوت بین Secret Camouflage Brighten & Correct Duo و Camouflage Secret Secret اصلی این است که به جای اینکه کانسیلرهای کرم در قابلمه ها باشند ، آنها به صورت چوب هستند و دارای یک نوک کوچک و گرد هستند که به راحتی می توان آن را روی لکه ها و برای خواندن رنگدانه هر کجا که شما می خواهید. اگر شخصی هستید که دوست دارید به آرایش خود سیلی بزنید و بروید ، اگر یک تن برس آرایش در کیت ندارید یا به طور کلی در استفاده از آرایش بهترین نیستید ، این عالی است. در حالی که استتار مخفی اصلی یک محصول شگفت انگیز است ، اما برای استفاده از آن به کار خاصی احتیاج دارد (و برس یا اسفنج) ، به خصوص اگر می خواهید یک نقطه را بپوشانید. با استفاده از این دو نفره جدید ، تنها انگشتان خود را نیاز دارید.

Brighten & Correct Duo به طرز مسخره ای خامه ای (شاید خامه ای تر از نسخه اصلی) و بدون کشیدن یا کشیدن روی پوست شما سر می خورد. بدون زحمت با هم مخلوط می شود و دارای روکش مات نرم و مخملی است که هنگام تنظیم تقریباً هوای آن به نظر می رسد ، که به دلیل افزودن “پودرهای کروی تار” است. من مقدار زیادی کانسیلر را امتحان کرده ام که ادعا می کنند دارای “اثر تاری” هستند ، اما این اولین کسی است که سعی کرده ام هنگام استفاده از آن ، با چشمان خودم اتفاق می افتد.

وقتی نوبت به پوشش می رسد ، من و سردبیران POPSUGAR که فرمول را امتحان کردند همه موافقت کردند که متوسط ​​تا کامل است. این یک کار شگفت انگیز است که لکه ها را خنثی می کند ، سیاهی قرمز را خنثی می کند و قرمزی را پنهان می کند ، اما سردبیرانی که علائم تیره جدی تری دارند آرزو می کنند که کدورت کمی بیشتر باشد. با این وجود می توانید این فرمول را بسیار لایه لایه کنید و به دلیل نرم کنندگی و مرطوب کنندگی آن (حاوی کره مورومورو و اسکوالان است) ، نگران کیک شدن یا چین خوردن آن نباشید – هر چقدر هم که بگذارید

همه ویراستاران ما نیز قادر به یافتن سایه ای کاملاً مناسب از محدوده مورد نظر بودند که همیشه اتفاق نمی افتد. و حالا که نظرات ما را در مورد فرمول مطالعه کردید ، به خواندن ادامه دهید تا ببینید Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Brighten & Correct Duo (28 پوند) در چهار رنگ پوست متفاوت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>