نقد و بررسی: Living Proof’s Perfect Hair Day Advanced Clean تمام آنچه را که لازم دارم در یک شامپوی خشک دارد

[ad_1]

آنچه که من شخصاً در یک شامپوی خشک به دنبال آن می گردم موردی است که روغن گیر باشد اما خشک کننده و حجم دهنده نباشد اما ریزدانه نباشد زیرا موهای ریز مو بخشنده نیستند و اشتباهات حالت دهی اغلب به طرز وحشیانه ای برای من قابل مشاهده است. اوه ، و اگر رایحه خوبی نداشته باشد یا رایحه مطبوعی داشته باشد که طاقت فرسا نباشد ، امتیاز جایزه می گیرد.

PhD Advanced Clean همه این جعبه ها را تیک می زند ، در درجه اول به دلیل افزودن عوامل تهویه مانند گلیسیرین ، یک ماده مرطوب کننده معروف به خواص مرطوب کنندگی است. پری رومانوفسکی ، شیمی دان محصولات آرایشی و بهداشتی قبلاً توضیح داد: “گلیسیرین مایعی بی رنگ و بی بو است که از منابع گیاهی تهیه می شود.” جذابیت. “این یک ماده مرطوب کننده است ، به این معنی که خاصیت جذب آب به خود را دارد.”

هنگام استفاده از این شامپوی خشک ، بطری را چند اینچ از ریشه ام نگه می دارم و همانطور که دستورالعمل PhD نشان می دهد ، با استفاده از “حرکات جارو” اسپری می کنم زیرا نازل اسپری روی این مکنده قوی. بوی گل و سبک آن ، تکرار کمی ظریف تر ، فضای اتاق را فوراً پر می کند ، اما نه آنقدر که باعث چرخش سر من شود (من معمولاً رایحه های گل را تحقیر می کنم ، اما این یکی را کاملاً مطبوع می دانم ؛ مثل خودم).

فرمولی که به سختی در آن قرار دارد بلافاصله فرو می رود تا فقط مقدار مناسبی از روغن را احساس کند که موهای من احساس شادابی کند اما از بین نرود و تمام روز به همین ترتیب باقی می ماند – این نوعی فرمول است که می توانید قبل از خواب اسپریت کنید یا اولین چیز در صبح. در هر صورت ، شما این احساس تمیز را احساس می کنید بدون اینکه گرد و غبار به نظر برسید. و بعد از اینکه محصول را طبق دستور لرزش دادید ، مقدار کمی اضافی اضافی را در پایه خواهید داشت.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

با استفاده از یک شامپوی خشک مانند این ، مصرف یک هفته یا بیشتر بدون شامپو زدن نه تنها عملی است بلکه بیش از آن آسان است. اکنون می توانم کمک کنم پوست سرم کمی راحت تر به حالت اولیه خود برگردد – که با این سرعت ، تمام چیزی است که می توانم از یک محصول مو بخواهم.

Living Proof Perfect Hair Day Advanced Clean Dry Shampoo 30 دلار است و هم اکنون در سایت sephora.com موجود است.


اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از مو:


اکنون ، ببینید که طی 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>