نقش اجرایی پرنس هری لندز در شرکت بهداشت روان


لندن ، پادشاهی متحده - 16 ژانویه: (برای انتشار در روزنامه های انگلیس تا 24 ساعت بعد از تاریخ و زمان ایجاد) شاهزاده هری ، دوک ساسکس میزبان قرعه کشی مسابقات جام جهانی راگبی در سال 2021 برای مسابقات مردان ، زنان و ویلچرها در کاخ باکینگهام است 16 ژانویه 2020 در لندن ، انگلیس.  (عکس توسط مکس موبی / نیلی / گتی ایماژ)

پرنس هری به تازگی شغل جدید خود را به عنوان “افسر اصلی تأثیر” در BetterUp ، یک استارتاپ سلامتی مستقر در سانفرانسیسکو که مربیگری حرفه ای و مشاوره بهداشت روان ارائه می دهد ، به دست آورد. هری به “” گفت: “من قصد دارم به ایجاد تأثیر در زندگی مردم کمک کنم.” مجله ی وال استریت، که خبر را منتشر کرد. وی افزود: “مربیگری فعالانه ، فرصتهای بی پایان برای رشد شخصی ، افزایش آگاهی و زندگی بهتر و همه جانبه را فراهم می كند.”

گفته می شود که هری در سمت جدید خود ، در ابتکاراتی که شامل تصمیمات استراتژی محصول و مشارکت های خیرخواهانه است ، مشارکت خواهد کرد و می تواند در موضوعات مربوط به بهداشت روان به صورت علنی دفاع کند. بهداشت روانی برای دوک و دوشس ساسکس موضوع مهمی است و اغلب در کارهای خیرخواهانه و ابتکارات آنها منعکس می شود ، بنابراین پیوستن به BetterUp یک گام بعدی برای هری است.

این نقش اولین قدم هری در دنیای تجارت خصوصی پس از عقب نشینی او و مگان مارکل به عنوان اعضای رسمی ارشد خانواده سلطنتی است. آنها از زمان خروج خود ، با راه اندازی پادکست Archewell Audio و Netflix با Spotify معاملات امضا کرده اند و در پروژه های مختلفی از جمله مستند ، مستند ، فیلم سینمایی ، نمایش فیلمنامه ای و برنامه کودک کار می کنند.

الکسی روبیچاو ، مدیر اجرایی BetterUp ، اینگونه توصیف کرد: “معنی دار و گوشتی است” ، نقش جدید هری را چنین توصیف کرد ، بنابراین ما مطمئن هستیم که با سایر پروژه های او ، به علاوه زندگی خانوادگی (و رسیدن فرزند دوم آنها در بهار) ، شغل جدید دوک را بسیار حفظ خواهد کرد واقعاً مشغول.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>