نقل قول های مبارزات روانی پرنسس دیانا

[ad_1]

هشدار ماشه: در مقاله زیر ایده خودکشی ، آسیب به خود ، افسردگی و تجربیات مربوط به اختلالات خوردن ذکر شده است.

در اولین مصاحبه از زمان عزیمت آنها به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی ، مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری درباره برخی اخبار جالب صحبت کردند – آنها در انتظار یک دختر بچه هستند! – اما در همان مصاحبه ، که دوشنبه ، 8 مارس در انگلیس پخش شد ، این دو همچنین در مورد موضوعات دردناک بحث کردند. مگان فاش کرد که به دلیل اوج گرفتن نیروهایی که علیه او کار می کنند ، سلامت روان وی رو به کاهش بوده است: او می گوید که به طور مداوم ساکت می شد ، او و آرچی با نژادپرستی از طرف The Firm روبرو می شدند ، و از نظر بدنی و روحی در برابر تهمت انگلیسی ها محافظت نمی شد برچسب ها او به یک نقطه شکست رسیده بود ، و منجر به ایده خودکشی شد “بسیار واضح و بسیار ترسناک”. به گفته پرنس هری ، این یادآوری وحشتناکی از مبارزات مشابهی بود که مادرش ، دیانا ، پرنسس ولز ، با آن روبرو بود.

“بزرگترین نگرانی من تکرار تاریخ بود. من قبلاً بارها و بارها به صورت علنی گفته ام. و آنچه که من می دیدم تکرار تاریخ بود ، اما بیشتر ، شاید ، یا قطعاً خیلی خطرناک تر ، زیرا شما نژاد را اضافه می کنید و دوك ساسكس گفت: “و هنگامی که من در مورد تکرار تاریخ صحبت می کنم ، در مورد مادرم صحبت می کنم.” شاهزاده هری در ادامه گفت: “وقتی می توانید اتفاقی را به همان شیوه در حال رخ دادن ببینید ، کسی درخواست کمک می کند.” مگان و هری از خانواده سلطنتی درخواست کمک کردند ، اگرچه این موسسه مداخله نکرد.

پرنسس دیانا قبل از مرگ دلخراش خود در آگوست 1997 ، صریحاً در مورد افسردگی پس از زایمان ، پرخوری و آسیب به خود صحبت کرد. وی ننگ پیرامون بیماری روانی را به چالش کشید و دیگران را به دریافت کمک مورد نیاز تشویق کرد در حالی که همزمان با فشارهای فزاینده ای به عنوان یک سلطنت در کانون توجه و ازدواج به سمت جنوب روبرو شد.

پیش رو ، در مورد سه بار جداگانه بخوانید که پرنسس دیانا در مورد بیماری روانی قدرتمندانه صحبت کرده است. ما همچنین پیشنهاد می کنیم تماشا کنید دیانا: به قول خودش، جایی که می توانید روایاتی را بشنوید که دیانا برای روزنامه نگار اندرو مورتون ارسال کرده است. پرنسس از طریق گشودگی و تمایل خود برای به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی ، نگاهی درونی به مبارزات خود داشت و دیگران را ترغیب کرد تا از سلامت روانی آنها استفاده کنند و از آنها حمایت کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>