نمایش های تلویزیونی مانند خط وظیفه

[ad_1]

خط وظیفه نمایشی است که انگلستان از زمان پخش اولین قسمت در سال 2012 طوفانی را به خود جلب کرده است. همانطور که سرانجام انتظار می رود سری ششم منتظر بمانند ، طرفداران این نمایش از پایان ناگزیر وحشت دارند. پیش پرده سری شش کمی بیش از یک ماه پیش منتشر شد و سر ما در حال چرخیدن بود. خوشبختانه ، ما مجبور نبودیم خیلی منتظر بمانیم تا نمایش روی صفحه نمایش ما بماند و فقط در سه قسمت از آن پخش شود ، ما قبلاً با کلمات اختصاری جدید ، مظنونان احتمالی و عبارات امضا شده توسط سرپرست تد هاستینگ مانند ” مس های خم شده “و” نامه قانون “روی یک حلقه.

این مجموعه همچنین شاهد اضافه شدن موارد جدید و طراوت بخش دیگری به بازیگران مانند کلی مک دونالد ، آندی اوشو و پراسانا پوواناراجا ، در کنار اعضای AC-12 مانند ویکی مک کلور ، آدریان دونبار و البته مارتین کامپستون بوده است. اکنون که در نیمه راه سریال قرار داریم ، متاسفانه وقت آن رسیده است که به این فکر کنیم که پس از پایان آن چگونه احتمالاً زنده می مانیم. پاسخ این است که ، البته ، پیدا کردن یک درام کاملاً جدید پلیس برای فرو رفتن دندانهایمان. ما بهترین ها را برای لذت تماشای شما جمع آوری کرده ایم ، بنابراین امیدوارم که وقتی ضرر نخواهید کرد خط وظیفه به پایان می رسد به خواندن ادامه دهید تا بفهمید کدام نمایش ها باید به لیست شما اضافه شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>