نمایش های تلویزیونی مانند خط وظیفهخط وظیفه نمایشی است که انگلستان از زمان پخش اولین قسمت در سال 2012 طوفانی را به خود جلب کرده است. همانطور که سرانجام انتظار می رود سری ششم منتظر بمانند ، طرفداران این نمایش از پایان ناگزیر وحشت دارند. پیش پرده سری شش کمی بیش از یک ماه پیش منتشر شد و سر ما در حال چرخیدن بود. خوشبختانه ، ما مجبور نبودیم خیلی منتظر بمانیم تا نمایش روی صفحه نمایش ما بماند و فقط در سه قسمت از آن پخش شود ، ما قبلاً با کلمات اختصاری جدید ، مظنونان احتمالی و عبارات امضا شده توسط سرپرست تد هاستینگ مانند ” مس های خم شده “و” نامه قانون “روی یک حلقه.

این مجموعه همچنین شاهد اضافه شدن موارد جدید و طراوت بخش دیگری به بازیگران مانند کلی مک دونالد ، آندی اوشو و پراسانا پوواناراجا ، در کنار اعضای AC-12 مانند ویکی مک کلور ، آدریان دونبار و البته مارتین کامپستون بوده است. اکنون که در نیمه راه سریال قرار داریم ، متاسفانه وقت آن رسیده است که به این فکر کنیم که پس از پایان آن چگونه احتمالاً زنده می مانیم. پاسخ این است که ، البته ، پیدا کردن یک درام کاملاً جدید پلیس برای فرو رفتن دندانهایمان. ما بهترین ها را برای لذت تماشای شما جمع آوری کرده ایم ، بنابراین امیدوارم که وقتی ضرر نخواهید کرد خط وظیفه به پایان می رسد به خواندن ادامه دهید تا بفهمید کدام نمایش ها باید به لیست شما اضافه شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>