نمایش Pink’s Billboard Music Awards 2021 | ویدئو

[ad_1]

پینک یکشنبه شب با اجرای قدرتمند خانه جوایز موسیقی بیلبورد خانه را پایین آورد. پیش از دریافت جایزه آیکون در حین نمایش ، خواننده 41 ساله “همه آنچه تاکنون می دانم” با اجرای برخی از بهترین بازدیدهای خود بر روی صحنه. پینک این شماره را در کنار دختر 9 ساله خود ویلو هارت شروع کرد در حالی که هر دو در حالی که “پسرم را در آفتاب بپوشانید” در پس زمینه بازی می کرد ، به یک ذوزنقه وارد شدند. به دنبال افتتاحیه احساسی ، پینک با اجرای گروههایی روی صحنه ، آهنگهایی مانند “So What” ، “Who Knew” ، “Just Give Me a Reason” و موارد دیگر را اجرا كرد.

این اجرا برای اولین بار در پنج سال گذشته در صحنه BBMA ظاهر شد. پینک پیش از این در بیانیه ای درباره دریافت جایزه آیکون گفته بود: “من به عنوان یک دختر کوچک ، همیشه آرزو داشتم که خواننده شوم و عشقم به موسیقی را با جهانیان تقسیم کنم.” “سالها بعد ، دریافت جایزه نماد موسیقی Billboard Music جای سختی دارد! من احساس افتخار می کنم که به جمع بتهای موسیقی مانند Cher ، Garth Brooks ، Janet Jackson و Stevie Wonder پیوسته ام. این یک لحظه واقعی است” احساس فروتنی و برکت کنید. ” کلیپی از عملکرد خارق العاده او را در پیش رو تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>