نمودارهای تولد 101: درک سیارات و معانی آنها

[ad_1]

گتی ایماژ

سیاره زهره

ناهید به نام الهه افسونگر رومی نامگذاری شده است ، سیاره پر جنب و جوش است که زیبایی ، عشق و فراوانی را نشان می دهد. هنگام تجمل زهره خوشحال ترین ونوس است: شراب های خوب ، حمام های گسترده ، و مرطوب کننده های معطر با روح ونوس همسو می شوند. سلیقه های برجسته این سیاره نشان دهنده علاقه ما به هنر و فرهنگ است ، در حالی که حساسیت های عاشقانه آن درک ایده آل ما از عشق را نشان می دهد. هر دو علامت زمین تاج و برج هوا تحت کنترل زهره قرار دارند ، هر کدام نمایانگر جنبه متفاوتی از بیان زهره هستند: ثور حسی جسمی است ، در حالی که ترازوی معاشقه مغزی است. حمل و نقل علامت زودیاک تقریباً چهار تا پنج هفته طول می کشد و هر 18 ماه یکبار به عقب می رود. در هنگام بازگشت ونوس سعی کنید از ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر خود مانند خال کوبی یا جراحی پلاستیک خودداری کنید.

مریخ

سیاره سرخ به عنوان جنگجوی زودیاک شناخته می شود. مریخ به نام خدای جنگ رومی نامگذاری شده است ، نماد عمل ، عزم و تجاوز است. روحیه پرشور و عاطفه آن اغلب هنگامی نمایان می شود که ما برای رسیدن به یک ضرب الاجل مسابقه می دهیم ، برای گرفتن پرواز می دویم یا برای یک موقعیت انتخابی رقابت می کنیم. مریخ آتش زیر الاغ ما است ، و انرژی شارژ آدرنالین را فراهم می کند که به جنبش دامن می زند. همچنین نشان دهنده شور و اشتیاق جسمی ماست. این سیاره بر برج حمل ، علامت آتش تکانه ای معروف است که به دلیل نشاط با اکتان بالا شناخته می شود. ترانزیت یک علامت زودیاک تقریباً شش تا هفت هفته به مریخ نیاز دارد و هر دو سال یکبار به عقب می رود. وقتی وارونه می شود ، ممکن است در ایستادن برای خود مشکل داشته باشیم یا کمبود انگیزه را در اتاق خواب تجربه کنیم.

سیاره مشتری

بزرگترین سیاره در منظومه شمسی ، مشتری – یا زئوس ، در اساطیر یونان – به دلیل حضور عظیم آن شناخته شده است. سیاره خوش شانس مشتری نماد ثروت ، فلسفه ، فراوانی و معنویت است. این سیاره سخاوتمندانه حاکم بر گسترش است و ما را به گسترش دامنه و گسترش افق دید ما از طریق فلسفه ، معنویت و آموزش ترغیب می کند. این بر قوس متخلص است ، علامت آتش سوزی ماجراجویانه معروف به تمایل به هیجان. مشتری تقریباً 12 تا 13 ماه طول می کشد تا علامت زودیاک را حمل کند و هر ساله به مدت 120 روز به سمت عقب حرکت می کند. واپس گرایانه آن اغلب اوقات دوران رشد فلسفی است.

زحل

غول گاز حلقه دار با زمان ، مقررات و محدودیت ها مرتبط است. در یک روز خوب ، کیوان نمادی از سخت کوشی ، موفقیت های حرفه ای و مقاومت ثابت است. با این حال ، در یک روز بد ، می تواند سخت و غیر احساسی باشد ، و ما را مجبور به یادگیری از طریق عشق سخت و چالش های دشوار کند. اگرچه این سیاره راهی عجیب و غریب برای نشان دادن علاقه خود ، زحل دارد میکند بهترین علاقه خود را در ذهن داشته باشیم. این به سادگی می خواهد ما طبق قوانین بازی کنیم. زحل حاکم برج طوفان است ، علامت زمینی که با جاه طلبی خستگی ناپذیر شناخته می شود و عبور از هر نشانه تقریباً دو سال و نیم طول می کشد. هر ساله حدود 140 روز به عقب می رود. در زمان بازگشت کیوان ، زندگی ممکن است محدودتر باشد و ما باید برای راه اندازی پروژه ها بیشتر تلاش کنیم.

اورانوس

اورانوس غیرمعمول است: همانطور که موزه علوم گزارش می دهد ، این اولین سیاره ای است که توسط یک تلسکوپ کشف شده است ، تنها جرم آسمانی به نام یک خدای یونانی است و آنقدر در محور خود کج شده است که اساساً به دور خورشید در کنار خود می چرخد. متناسب ، اورانوس نماد فناوری ، عصیان و نوآوری است. این سیاره انقلابی متنفر است قوانین و همیشه مشتاق تسهیل ایجاد تحول اساسی و پویا است. اورانوس می تواند تأثیرات شگفت انگیزی داشته باشد (به هر حال ، این سیاره ارزش شوک را دوست دارد). این بر دلو ، علامت هوای آزاد اندیشی که به دلیل برون گرایی و عدم انطباق شناخته می شود ، حاکم است. حمل و نقل هر علامت اورانوس تقریباً هفت سال طول می کشد و هر ساله به مدت 150 روز به عقب می رود. در طی واپسگرایی سیاره ، از ما خواسته می شود که گذشته را پشت سر بگذاریم و به زندگی ادامه دهیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>