نوارهای حبابی کودک گرمترین مدل موهای تابستانی در سال 2021 هستند

[ad_1]

اگر چیزی را که می دانیم در مورد روند مو درست است ، این است که شما می توانید تضمین کنید که آنها در آینده نه چندان دور همیشه مد می شوند. نمونه مورد: نوارهای پارچه ای کودک. در سال 2021 ، افرادی مانند هایلی بیبر ، مدیسون بیلی ، چارلی د آملیو و بلا حدید همه این روند را امتحان کرده اند که دو رشته مو را از دو طرف قسمت میانی می گیرد و باعث ایجاد دو تکه کوچک می شود. .

به تازگی ، افراد مشهور مورد علاقه ما بافته های کودک قدیمی ، که در دهه 70 و همچنین اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 محبوب بودند ، آزمایش کردند و یک پیچ و تاب 2021 به آنها دادند: نوارهای حباب کودک. این سبک ترکیبی از آن استندهای کوچک قاب بندی صورت و نوار حبابی محبوب است که طی سال گذشته در Griff ، Priyanka Chopra و Tika Sumpter دیده ایم. ابتدا دیدیم که جیجی حدید در ماه آوریل برای جشن تولد 26 سالگی خود (با مجوز از آرایشگر لورا پولکو) ظاهر شیرین مینی حباب را امتحان کرد و اکنون لورا ویتمور – که به آزمایش مدل های موی سرگرم کننده معروف است – پیچ و تاب خود را در این روند قرار داده است .

سوفی سوگارمن ، آرایشگر مغز مغز مدل موی دمدمی مزاج ویتمور است. برای جزیره عشق با نگاه مجری ، Sugarman در جلوی موهای خود ایستاد و حباب های کوچکی ایجاد کرد که الاستیک های واضح را از فاصله چند سانتی متری محکم کرده و برای ایجاد حجم محکم تر کرد. او این روند را تکرار کرد تا جایی که همه نه لاستیک در جای خود قرار گرفتند و حباب های نوجوان تشکیل شد. Sugarman با اضافه کردن موج های نرم ساحلی در بقیه موهای بلوند کره ای ویتمور ، ظاهر را تمام کرد.

از نزدیک ویتمور و برخی از گره های حباب کودک مورد علاقه ما را از نزدیک ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>