نوارهای گره ای بدون گره چیست؟

[ad_1]

هر چند ماه یا تقریباً ، همیشه می توانم روی یک روند جدید مو یا زیبایی حساب کنم تا خوراک اینستاگرام خود را برای مدت زمان نامعلومی در اختیار بگیرم. در یک لحظه نوارهای ساختگی faux بود ، سپس نوارهای قلاب بافی ، و حالا من نتوانستم بدون دیدن حداقل تعداد انگشت شماری از نوارهای جعبه ای بدون گره ، پیمایش کنم.

همانطور که قبلاً حدس زده اید ، نوارهای گره ای بدون گره یکی دیگر از انواع گره های جعبه ای است. تفاوت این است که ، برخلاف بافته های جعبه ای ، این گره های کوچکی که به دلیل افزودن موهای بافتنی مصنوعی در ریشه پوست سر قرار می گیرند ، شامل نمی شوند. در عوض ، این مدل مو با استفاده از تکنیک تغذیه ایجاد می شود: موهای بافته شده به قطعات طبیعی به موهای طبیعی فرد اضافه می شود ، در نتیجه پارچه ای صاف قرار می گیرد و به همان سختی پوست سر نیست. در واقع این یک گزینه بدون درد برای هر کسی است که می خواهد سر خود را پر از نوارهای جعبه ای کند بدون اینکه تنش روی سر و لبه هایش ایجاد کند ، بنابراین من را ببخشید در حالی که من جلو می روم و اکنون قرار ملاقات خود را رزرو می کنم.

برای دیدن عکس های بیشتر بافته های جعبه بدون گره ، پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>