نوا شناپ و ملی بابی براون بهترین دوست رقص تیک توک

[ad_1]

noahschnapp

و ما برگشتیم

♬ بهترین ها تا به حال – Polo Frost

بعد از یک وقفه کوتاه (هفت ماهه ، دادن یا گرفتن) ، بهترین دوستان نوح شناپ و میلی بابی براون به TikTok بازگشتند تا به ما یادآوری کنند که ما دوستانه دوست داشتنی آنها را چقدر دوست داریم. در 6 مارس ، چیزهای غریبه Costars ویدئویی از خود درمورد # بهترین_هیچ چالش در حساب نوح منتشر کرد. “و ما برگشتیم” این ویدئو را که اکنون بیش از 11.3 میلیون بازدید دارد و نوح و میلی در حال رقصیدن با “بهترین از همیشه” پولو فراست هستند ، عنوان کرد.

بینندگان مشتاقانه منتظرند چیزهای غریبه فصل چهار به ویژه با دیدن دوتایی پویا در TikTok بسیار هیجان زده شد و نزدیک بودن آنها را به عنوان نشانه ای از شروع دوباره فیلمبرداری در این سریال دانست. یکی از بینندگان اظهار نظر کرد: “OMFG BOUKKKK !!! ما YOUUUUUU را از دست دادیم.” “آنها از پایین پایین برگشته اند !!” یک بیننده دیگر در حالی اظهار نظر کرد که چندین نفر دیگر برای تاریخ پخش فصل چهار درخواست کردند. Netflix هنوز تأیید نکرده است که چه زمانی می توانیم فصل جدید را تماشا کنیم ، اما در این بین ، ما از حرکات رقص آور (و خنده دار) رقص نوح و ملی لذت خواهیم برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>