نوجوانان جنرال Z در TikTok می گویند مدل های موی جانبی زشت هستند ، اما تاریخچه چیز دیگری نمی گوید

[ad_1]

به عنوان یک هزاره جوان ، فکر می کنم بیشتر شوخی های رایج درباره نسل من به نوعی موجه است. منظورم این است که ما زمانی فکر می کردیم که گذاشتن سبیل و بیکن روی هر کالای احتمالی طنز انقلابی است – با نگاه به عقب ، این خیلی احمقانه ما بود. جمعیت ژنرال Z روشن است TikTok، به خصوص ، به نظر می رسد که از سرخ کردن همسالان کمی پیرتر اینگونه هیجان زده می شود ، و معمولاً من می خواهم همراه آنها بخندم. اما من باید خط و نشان خطی را برای عزیزانمان بگذارم قطعات جانبی بخشی از افترا شده اند.

برای یک دقیقه داغ ، یک نزاع بحث برانگیز در TikTok بین Gen Z و هزاره ها در مورد اینکه آیا بهتر است موهای خود را به پهلو یا پایین وسط تقسیم کرد (مسئله مهم حزبی ، من می دانم) ایجاد شده است. تا آنجا که هرکسی می تواند بگوید ، همه چیز از زمانی شروع شد که کاربرmissladygleep در جولای گذشته این جمله جسورانه را بیان کرد: “اشتباه من را ثابت کنید ، اما فکر نمی کنم یک نفر وجود دارد که با یک قسمت کناری بهتر از قسمت وسط به نظر برسد ”

همه ما می دانیم که چرخه زندگی میم TikTok می تواند چقدر کوتاه باشد ، اما حدود هفت ماه می گذرد و صفحه For You هنوز در حال جمع آوری فیلم هایی از افراد است که با این موضوع مخالف هستند یا مخالف آن. من تعداد بی شماری از نوجوانان TikTok را تماشا کرده ام (که همه ما می دانیم کفال های قسمت وسط و مدل موهای شگی دوست دارند) موهای خود را به پهلو جدا کرده و از خجالت تمسخر می کنند. من همچنین دیده ام که بیش از چند جوان 30 ساله با برشهای صاف وسط خود را درک می کنند و می فهمند که آنها بیشتر شبیه لرد فارکوآد هستند تا کایلی جنر.

شلوار جین لاغر و شکلک خنده آور ، دیگر عناصر اصلی “فرهنگ هزاره” نیز توسط جوانان در ماه های اخیر لنگ خوانده شده است. و واقعاً؟ من فقط می خواهم که ژنرال Z لطفاً صحبت از اینکه ما به اندازه آنها “باحال” نیستیم متوقف شود. من می دانم که به نظر می رسد مثل اینکه غر می زنم (این همه لذت خوبی دارد و می دانم که همه نوجوانان قضاوت نمی کنند) ، اما قول می دهم نکته ای داشته باشم.

برای افراد در یک محدوده سنی خاص ، قسمت جانبی نقش متمایزی در کشف خود دارد. ما در درجه اول توسط بچه های بومر بزرگ شده ایم که قطعات میانی را استاندارد می دانند زیرا آنها در زمانی رشد می کردند که بسیار محبوب بود. در دهه 1990 و 2000 ، قبل از تولد برخی از افراد ، ما به دنبال راه های کمی برای برجسته کردن ، یا به عبارت دیگر عصیان ، از مردم بودیم. شاید این فقط تجربه من باشد ، اما داشتن موهای بزرگ و انعطاف پذیر با قطعه ای که مطابقت داشت ، به ویژه من را مجذوب خود می کرد ، زیرا این چیزی نبود که والدینم درگیر آن بودند. و من حدس می زنم ، برای هزاره های زیادی ، فقط گیر کرده اند. ما به مرور زمان آن را جریمه کردیم ، اما حدس می زنم بیشتر افراد هم سن و سال من از دیدن خود با آن موهای خاص راحت باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>