نکاتی برای خرید لباس دست دوم در Depop


به نظر می رسد که مردم همیشه تعجب می کنند وقتی به آنها می گویم تقریباً 50 درصد کمد لباس من از دپوپ تهیه می شود ، اما این حقیقت صادقانه است. تقریباً در همان زمان که برای جشن سال 11 ام آماده بودم ، هفت سال پیش به این برنامه پیوستم. من یک لباس قرمز از Depop به قیمت 14 پوند خریداری کردم ، آن را متناسب با آن تهیه کردم و بقیه تاریخ است. از آن زمان ، یافته های Depop من بیشتر و چشمگیرتر شده است ، و من خودم را بیشتر از اینکه از هر سایت تجارت الکترونیکی استفاده کنم ، از این برنامه برای خرید استفاده می کنم.

در طول این سالها ، من یک دفترچه گوچی ، پیراهن Vetements ، اسلایدهای Saint Laurent و یک تی شرت کاملاً جدید Fiorucci از برنامه خریداری کرده ام که در مجموع فروشی بیش از 2000 پوند دارد. با این حال ، من کسری از آن قیمت را صرف کردم و اکنون همچنان از Depop به عنوان هدف اصلی خود برای یافتن اقلام مناسب با قیمت مناسب استفاده می کنم. به عنوان یک خریدار باتجربه ، باید اعتراف کنم که چند روش برای اطمینان از بهترین استفاده از برنامه وجود دارد و زمان آن رسیده است که مرواریدهای خرد خود را به اشتراک بگذارم.

بنابراین ، اکنون که مهارت فروش در Depop را فرا گرفته اید ، وقت آن است که در مورد بهترین روش خرید اطلاعات کسب کنید. برای کشف نکات و ترفندهای ما در مورد بالا بردن بازی کمد لباس از پیش ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>