نکاتی برای خرید لباس دست دوم در Depop

[ad_1]

به نظر می رسد که مردم همیشه تعجب می کنند وقتی به آنها می گویم تقریباً 50 درصد کمد لباس من از دپوپ تهیه می شود ، اما این حقیقت صادقانه است. تقریباً در همان زمان که برای جشن سال 11 ام آماده بودم ، هفت سال پیش به این برنامه پیوستم. من یک لباس قرمز از Depop به قیمت 14 پوند خریداری کردم ، آن را متناسب با آن تهیه کردم و بقیه تاریخ است. از آن زمان ، یافته های Depop من بیشتر و چشمگیرتر شده است ، و من خودم را بیشتر از اینکه از هر سایت تجارت الکترونیکی استفاده کنم ، از این برنامه برای خرید استفاده می کنم.

در طول این سالها ، من یک دفترچه گوچی ، پیراهن Vetements ، اسلایدهای Saint Laurent و یک تی شرت کاملاً جدید Fiorucci از برنامه خریداری کرده ام که در مجموع فروشی بیش از 2000 پوند دارد. با این حال ، من کسری از آن قیمت را صرف کردم و اکنون همچنان از Depop به عنوان هدف اصلی خود برای یافتن اقلام مناسب با قیمت مناسب استفاده می کنم. به عنوان یک خریدار باتجربه ، باید اعتراف کنم که چند روش برای اطمینان از بهترین استفاده از برنامه وجود دارد و زمان آن رسیده است که مرواریدهای خرد خود را به اشتراک بگذارم.

بنابراین ، اکنون که مهارت فروش در Depop را فرا گرفته اید ، وقت آن است که در مورد بهترین روش خرید اطلاعات کسب کنید. برای کشف نکات و ترفندهای ما در مورد بالا بردن بازی کمد لباس از پیش ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>