نکات آسان زیبایی برای احساس سکسی برهنه شدن در ثانیه

[ad_1]

نمای عقب زن جوان با موهای قهوه ای مرتب در شینیون.

اشلی گراهام یک بار به ما گفت “اعتماد به نفس از درون شروع می شود و باعث تابش آن می شود” ، و گرچه ما نمی توانستیم بیشتر توافق کنیم ، اما داشتن کمی کمک اضافی در بخش زیبایی برای ایجاد احساس بهترین حالت ضرری ندارد. خودباوری. همین مسئله در مورد احساس برهنه سکسی نیز وجود دارد – تغییر سریع مو ، اسپری عطر ، یا کشیدن رژ لب می تواند تا حد زیادی کمک کند.

از نظر گراهام ، اظهارات مثبت و برخی از برنزه کردن ها به او تقویت می کنند که او نیاز دارد ، خواه لباس او برای لباس فرش قرمز باشد و یا برای عکسبرداری از لباس برهنه باشد ، اما برای همه متفاوت است. برای اینکه بدانید چه چیزی برای شما مفید است ، چند نکته زیبایی برای احساس برهنه شدن سکسی توصیه کرده ایم ، بنابراین شما می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی این لایه ها را بریزید.

نکته شماره 1 برای احساس برهنه شدن سکسی: از خود برنزه کننده استفاده راهبردی کنید

به قول گراهام: “قهوهای مایل به زرد – داغ است.” استفاده از برنزه کننده روی کل بدن برای درخشش کامل و برهنه به نظر می رسد سکسی ، اما همچنین می توانید مناطق خاصی را به طور انتخابی تقویت کنید. الکساندرا دی مارچی ، کارشناس برنزه کننده مشهور و سفیر تان لوکس ، الکساندرا دی مارچی گفت POPSUGAR. “من از خود برنزه کننده برای کمک به برجسته سازی خط طبیعی پاهای آنها استفاده می کنم و حتی گاهی اوقات تعریفی اضافه می کنم.”

نکته شماره 2 برای احساس برهنه شدن سکسی: به موهای خود ژوز بدهید

یک تماس سریع با موهای شما می تواند روحیه شما را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد. فقط به این فکر کنید که بعد از یک انفجار تازه بیرون رفتن از آرایشگاه چه احساسی عالی دارید – کمی بلندتر می ایستید ، سر خود را کمی بالاتر می گیرید و اعتماد به نفس خود را از داخل به بیرون احساس می کنید.

به گفته اشلی استریچر ، آرایشگر مشهور ، “نیازی به شکستن ابزارهای گرم برای داشتن مدل موی سکسی نیست:” ساختن موهای “سر تخت” شسته نشده بسیار سکسی است. ” “برای رسیدن به این هدف ، کمی از شامپوی خشک را روی ریشه موهای خود اسپری کنید و کمی ماساژ دهید ، و تمام ریشه های خود را حرکت دهید تا به جذب هر روغن کمک کند. سپس ، قسمت جلوی موهایم را بیرون می کشم ، بیشتر خط مو من یک برس کوچک و گرد برداشته و صاف می کنم و در عین حال کمی حجم می گیرم. این توهم می دهد که شما یک ضربه جدید دارید و تمام می شوید. “

نکته شماره 3 برای احساس برهنه شدن سکسی: گردن و سینه خود را برجسته کنید

یک روش سریع و آسان برای برجسته سازی (به معنای واقعی کلمه) بدن برهنه ، حمل برجسته به پایین گردن و روی سینه است. برای تقویت درخشندگی ، همان فرمول پودری یا کرم را که روی استخوان گونه استفاده می کنید به استخوان یقه و قسمت بالای شانه ها بکشید. همچنین می توانید به دنبال هایلایترهای مخصوص بدن باشید. ما دوست داریم پاتریک Ta Major Glow هایلایتینگ مه (32 پوند) با کمی براق شدن به سمت سینه و بقیه بدن شما اسپری کند.

نکته شماره 4 برای احساس برهنه سکسی: نرم کنید

پوستی نرم و مرطوب فوق العاده سکسی است – اگر بوی مطبوعی هم داشته باشد ، امتیاز خوبی کسب می کنید. DiMarchi گفت: “یکی دیگر از ترفندهای مورد علاقه من این است که چند قطره از Tan-Luxe Super Gloss (35 پوند) به لوسیون بدن خود اضافه کنید و سپس آن را برای یک پایان فوری و روشن استفاده کنید.” “گاهی اوقات تنها احساس جنسی تر شدن بلافاصله فقط درخشش اضافی است.”

نکته شماره 5 برای احساس برهنه شدن سکسی: روی لکه لب را بکشید

رژ لب می تواند کمی بدست آورد بی نظم، اگر منظور ما را می دانید. در عوض ، متخصص مژه مشهور ، دیون فیلیپس گفت که لکه لب یا فرمول طولانی مدت را انتخاب کنید که منتقل نشود و بنابراین “شما دوباره اقدام نمی کنید”. ما لکه و رنگ لب و گونه Benefit Cosmetics (14 پوند) را دوست داریم ، که منظور ما از آنهایی است که روی گونه های شما اضافه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>