نکات استایل از بهترین لحظات مد دوآ لیپا

[ad_1]

دوآ لیپا با لباس های سرگرم کننده ، رنگارنگ و برگشتی خود هرگز از دست نمی دهد. نوستالژی آینده خواننده به طور کامل به زیبایی Y2K متعهد شده است و از استیلیست استثنایی خود Lorenzo Posocco کمک گرفته است. اگر تا به حال خواسته اید بدانید چگونه بهترین لحظات مد Y2K او را کپی کنید ، ما چند نکته داریم که آن را به یک تکه کیک تبدیل می کند.

برداشت Dua از سبک Y2K به معنای جزئیات زیاد صورتی و پروانه ای است. برخی از بهترین ظاهرهای تابستانی او شامل یک تی شرت بچه گانه یا تاپ کوتاه با یک شلوار جین با طرح حیوانات است. او عاشق این است که رنگ لباس هایش را با اکسسوری هایش هماهنگ کند – مخصوصاً کفش ها ، کیف های باگت ، عینک آفتابی رنگی ، کمربندهای نازک و حلقه های ضخیم. در مورد حلقه ها ، نگاه Dua بدون آنها ناقص است. مانند ستاره هم شیک سوفی ترنر ، Dua عاشق جمع کردن حلقه های مینا به رنگ آب نبات است تا یک عنصر سرگرم کننده و بازیگوش را به بسیاری از لباس های خود اضافه کند.

آیا دوست دارید در تابستان مانند Dua لباس بپوشید؟ برای دستیابی به زیبایی او در دهه 2000 ، هفت نکته در زمینه استایل را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>