نکات خرید لباس عروس: چگونه لباس رویایی خود را پیدا کنید

[ad_1]

منبع تصویر: خوزه ویلا

نامزد شده اید ، قرار ملاقات گذاشته اید و اخبار را با خانواده و دوستانتان به اشتراک گذاشته اید. اکنون ، لذت واقعی آغاز می شود – وقت آن است که شروع به جستجوی لباس عروس کنید. شاید شما تازه شروع به فکر کردن در مورد ظاهر عروس خود کرده اید یا شاید چند دهه است که در مورد لایه های ارگانزا آرزو می کنید ، اما یک چیز مسلم است: با برداشته شدن قفل ، انتظارات برای تجربه خرید یک بار دیگر در همه زمان ها است بالا حباب ، نفس نفس می زند ، و آن لحظه خاص جایی است که شما جلوی آینه می ایستید و آهی حیله گر را بیرون می دهید ، محتوا در دانستن اینکه پیدا کرده اید یکی از.

به جز وقتی که با فروشگاه عروس تماس می گیرید ، به شما گفته می شود که به لطف COVID ، آنها شش ماه قبل رزرو می شوند. وقتی تو انجام دادن سرانجام وارد شوید و سبکی را که در ذهن دارید امتحان کنید ، چیزی کاملاً درست نیست ، یا بدتر از آن ، بسیار بسیار اشتباه است. با شش لباس ، لباسی را پیدا می کنید که دوست دارید فقط هنگامی که برچسب را برگردانید و قلب خود را پایین بیندازید و ببینید که به طور قابل توجهی بیش از بودجه است. ناگهان ، شامپاین شما طعم مسطحی پیدا می کند ، احساس خستگی می کنید ، و با تعجب اینکه آیا آیا هرگز لباس خود را پیدا می کنید ، مغازه را ترک می کنید (Spoiler: you will.)

در حالی که یک لحظه برجسته در فیلم ها است ، هر کسی که سعی کرده است بدون داشتن یک برنامه محکم در دنیای واقعی لباس عروس گشت و گذار کند ، به شما خواهد گفت که می تواند گیج کننده و طاقت فرسا باشد ، به طوری که برخی از عروس ها را گریه می کند (این نویسنده دست خود را بلند می کند).

اما خبر خوب این است: لازم نیست اینگونه باشد. جولی ساباتینو ، صاحب سبک و مشاور عروسی را وارد کنید. جولی پس از داشتن “بحران اعتماد به نفس” خاص خود هنگام خرید لباس در سال 2001 ، جولی را تأسیس کرد عروس شیک ، شرکتی اختصاص داده شده به کمک به عروسها برای یافتن گروه عالی خود برای روز بزرگشان. از زمان راه اندازی TSB ، او به صدها عروس خانم کمک کرده است که لباس مناسب را پیدا کنند و به عنوان یک متخصص لباس معروف در بین افراد مشهور ، سلطنتی و افراد جامعه شهرت کسب کرده است (اگرچه او از ذکر نام خودداری می کند زیرا حفظ حریم خصوصی مشتریانش از اهمیت بالایی برخوردار است ) امروز ، او نکات تخصصی خود را برای کمک به شما در یافتن لباس رویاهای خود به اشتراک می گذارد ، بدون اشک.

منبع تصویر: کریستین اوت

خیال فیلم را رها کنید

در حالی که رام و افسانه ها به شما اعتقاد دارند که خرید لباس عروس یک تجربه سرگرم کننده و پر از شامپاین است ، واقعیت این است که برای اکثر عروس ها بسیار پر زرق و برق نیست ، و درک نکردن اینکه از قبل می تواند باعث شود خیلی از عروسها سریع شوند سرخورده “خرید لباس شما می تواند هیجان انگیز باشد ، اما همچنین ممکن است دشوار و احساسی باشد. به همین دلیل مهم است که تحقیق کنید ، انتظارات واقع بینانه را تعیین کنید و انتخاب کنید که چه کسی را با دقت درگیر کنید. وقتی این کارها را انجام می دهید ، بسیار مهم است تجربه لذت بخش تر “، Sabatino گفت.

تاریخ را انتخاب کنید و مکان خود را انتخاب کنید

اگرچه ممکن است از 7 سالگی آرزو داشته باشید که یک لباس مجلسی بپوشید ، اما واقعیت این است که ، وقتی نوبت به یافتن لباس مناسب می رسد ، تاریخ عروسی و موقعیت مکانی شما نقش تعیین کننده ای در تعیین طرح دارند. ساباتینو ، که به عروس خانم ها پیشنهاد می دهد پارچه و وزن لباس و همچنین عناصر محیطی و مناسب بودن مکان هنگام انتخاب آنها.

بودجه ای واقع بینانه تعیین کنید

مطمئن نیستید از کجا باید این کار را شروع کنید؟ تو تنها نیستی. “بنابراین اغلب مشتریان من نمی دانند که با هزینه چه انتظاری دارند زیرا شفافیت قیمت بسیار کمی در لباس عروس آنلاین وجود دارد. من می گویم سه گروه اصلی وجود دارد: 800-2500 پوند ، 2500-5000 پوند و 5000 پوند و بالاتر ، ” او توضیح داد. هنگام محاسبه شماره نهایی خود ، هزینه های اضافی مانند تغییرات ، حمل و نقل ، مالیات بر ارزش افزوده و سایر لوازمی را که می خواهید اضافه کنید در نظر بگیرید. سپس ، در مورد آنچه در قیمت شما موجود است واقع بین باشید. “اگرچه ممکن است قلب خود را روی توری اسپانیایی و مهره های پیچیده بگذارید ، اما واقعیت این است که هر بودجه آن گزینه ها را ارائه نمی دهد. اما این بدان معنی نیست که لباسی را که دوست دارید نخواهید داشت. قانون اساسی این است: بودجه کوچکتر ، لباس ساده تر است “. او به عروسهای این گروه توصیه می کند که روی طراحی های بدون عارضه ای که می توانند با لوازم جانبی زیبا شخصی سازی شوند ، تمرکز کنند. وی گفت: “یک لباس آماده برای پوشیدن ، یک لباس قبلی متعلق به خود یا یک نمونه پیدا کنید و سپس با آن خلاقیت به خرج دهید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، می تواند خیلی شیک به نظر برسد”

منبع تصویر: کریستین اوت

از رسانه های اجتماعی دوری کنید. . . فعلا

به گزارش ساباتینو ، اگرچه ممکن است شروع به پیمایش اینستاگرام برای جستجوی لباس رویایی خود کنید ، اما این هیچ منفی بزرگی است. “شایع ترین شکایتی که من از مشتری می شنوم این است که گزینه های زیادی وجود دارد و انتخاب آن دشوار است. این صدها هزار عکس لباس عروس آنلاین را تشدید می کند. مرتب سازی بر اساس آنها می تواند یک کار دلهره آور برای خوش بین ترین عروس باشد. ” توصیه او؟ موز خود باشید و داخل کمد لباس خود را نگاه کنید تا سبک شخصی خود را درک کنید و سپس به دنبال طراحان و لباس هایی بروید که مطابق با سلیقه شما باشد. “توجه داشته باشید به انواع گردنبندهایی که می پوشید ، به شکل لباسها یا دامنهایی که دوست دارید ، و جزئیاتی که به سمت آن گرایش پیدا می کنید. این بینش خوبی در مورد نوع لباس عروس مورد علاقه شما ایجاد می کند. سپس می توانید با تجهیزات مجهز وارد حوزه رسانه های اجتماعی شوید. با اطلاعات مورد نیاز برای تنظیم لیست نهایی شما. “

قرارها را از قبل رزرو کنید

قبل از همه گیری ، به عروس خانم ها توصیه می شد که شش تا نه ماه قبل از عروسی خرید خود را شروع کنند ، اما با این همه تعویق ، اخراج کارمندان و اقدامات فاصله اجتماعی ، برخی از مغازه ها پیشنهاد می کنند که عروسها حداقل یک سال قبل از روز بزرگشان بیایند. “سال گذشته برای همه چالش برانگیز بوده است و صنعت عروسی بسیار متضرر شده است. این امر منجر به ایجاد تنگنا شده و بسیاری از موسسات وقت کافی برای پاسخگویی به تقاضا را ندارند ، بنابراین عروسها باید وقت کافی به خود اختصاص دهند. ، “ساباتینو توضیح داد.

در مورد آنچه می خواهید واضح و روشن باشید

آیا آن لیستی را که قبلاً ذکر کردیم می دانید؟ در اولین بازدید از سالن عروس به درد شما می خورد. وی گفت: “صریح بودن با مشاور در مورد آنچه از این تجربه انتظار دارید و بودجه شما باعث می شود وقتی عاشق لباسی شوید كه توانایی خرید آن را ندارید ، وقت خود را از دست ندهید و احساس ناامیدی كنید.”

منبع تصویر: خوزه ویلا

خود را برای اندازه عروس آماده کنید

اگر شما نوعی از افرادی هستید که به اندازه روی برچسب توجه می کنید ، ممکن است دچار یک شوک شوید که نتوانید در اندازه طبیعی خود قرار بگیرید. وی گفت: “بیشتر لباس های عروسی حداقل دو سایز بالاتر از لباس آماده هستند که در ابتدا می تواند یک شوک باشد.” اگر قصد بازدید از یک نمونه فروش را دارید ، مهم است که توجه داشته باشید که نمونه ها معمولاً در اندازه عروس 8 و مناسب یک مدل هستند ، که مخصوصاً برای خانمهای پرجرم و انحنا ممکن است دشوار باشد و وقتی هیچ چیز زیپ نمی شود ، می تواند کاملاً بی روح باشد. “، ساباتینو گفت:” این مسئله به همین دلیل است که او Sample Size Solution را ایجاد کرده است ، یک سری کلیپ های زیبا با روکش پارچه و نوارهای الاستیک قابل تنظیم ، طراحی شده برای اجازه دادن به عروسها از شکل ظاهری لباس در اندازه آنها در حالی که آنها در حال امتحان کردن هستند.

روی آنچه مهم است متمرکز باشید

قبل از شبکه های اجتماعی ، فقط دوستان و خانواده بودند که به عکس های عروسی شما نگاه می کردند ، اما امروز عکس ها برای دیدن جهان خارج شده اند. این امر فشار زیادی را برای عروس خانم ها برای “کامل” نشان دادن ایجاد کرده است ، که به گفته Sabatino می تواند به یک وسواس تبدیل شود. “من دیده ام که برخی عروسها آنقدر در” لحظات قابل تحمل Instagram “عروسی خود پیچیده اند که بیشتر شبیه یک عکس از عروسی می شود. در پایان روز ، این کل تجربه در مورد ازدواج و عشق شما به هر یک است بله ، عکسها مهم هستند ، اما نباید بیش از یک روز طول بکشد. آنها باید آن را مستند کنند “.

به غریزه خود اعتماد کنید

لباس های زیادی وجود دارد که دوست دارید و لباس هایی که نمی توانید به اندازه کافی سریع از آنها خارج شوید ، اما می دانید که لباس را واقعاً مطابق با احساس شما در آن پیدا کرده اید. “هیچ عکس العمل یکسانی وجود ندارد. برخی از عروسها گریه می کنند ، برخی می رقصند و برخی دیگر فقط خیره می شوند. برخی از خانم ها فقط می دانند که چه کسی را پیدا کرده اند و برخی دیگر هستند که باید گزینه ها را تجزیه و تحلیل کنند. من فکر می کنم مهمترین چیز در اینجا این است که بدانید چگونه هستید و چگونه تصمیم می گیرید. اگر تحلیلگر هستید ، لباسی را سفارش ندهید که حداقل روی آن بخوابید! ” او گفت.

سرانجام ، بدانید که چگونه لباس خود را به شکل تاپ تاپ حفظ کنید

انتخاب و خرید لباس فقط آغاز کار است؛ شما همچنین باید بدانید که چگونه از آن مراقبت کنید. هشدار ساباتینو گفت: “بهتر است هرگونه فشار دادن یا بخار دادن را به متخصصان بسپارید زیرا افراد غیر حرفه ای می توانند به پارچه آسیب برسانند.” دیگر بدبختیهای رایج؟ “با اطمینان از اینکه اتصالات شما کل قطار از کف خارج شده و هنگام جابجایی کشیده نشود ، می توان از شکستن شکنجه جلوگیری کرد ، و لبه واژگون شده را می توان به سرعت با سنجاق های ایمنی یا نوار سجاف که اتو می شود برطرف کرد در آخر ، اگر می خواهید روی چمنهای مرطوب یا گل آلود باشید ، مطمئن شوید که یک تار پلاستیکی برای ایستادن دارید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>