نکات مراقبت از خود Leanne Hainsby از Peloton

[ad_1]

آخرین حصر ملی در انگلیس بسیار خونین بوده است. هر کسی که من می دانم در تلاش است ، خواه یک کارگر اساسی باشد ، یا یک والدین در خانه به بچه ها آموزش دهد ، یا کسی که در یک آپارتمان یک خوابه با شریک زندگی خود کار می کند یا کسی که از کار اخراج شده یا از کار اخراج شده است. ساعت ها ساعاتی که درون آن گیر کرده اند ، همراه با دمای هوا و طوفان های طولانی آسمان و باران ، روحیه و سلامت روانی ما را تحت تأثیر قرار داده است. یکی از راه هایی که سعی کردم خودم را انتخاب کنم ، تمرین و به طور خاص تر ، شرکت در کلاس های چرخش با مربی Leanne Hainsby در برنامه Peloton است. Hainsby نه تنها در طول سواری خود موسیقی شگفت انگیزی پخش می کند ، بلکه همچنین مثبت ترین و خوش خلق ترین مربی است – و انرژی او سرایت کننده است. هر بار که به مدت 20 یا 30 دقیقه وارد “حباب تناسب اندام جرقه ای” او می شوم ، احساس خوشبختی و شادی بیشتری می کنم اما چگونه یکی از معلمان با نشاط پلوتون در طول همه گیری همه روزه از سلامت روانی خود مراقبت می کند؟

هاینزبی در گفتگو با POPSUGAR درباره بزرگنمایی گفت: “بزرگترین چیزی که به من کمک می کند و تا رسیدن به این قفل از من گرفته شده این است که من باید نوعی ساختار داشته باشم.” “من همیشه برای خودم یک برنامه کوچک برای روز می نویسم ، و حتی اگر این پیاده روی برای تهیه غذا باشد ، یا اگر به خانه بروم ، اگر به آنجا بروم ، خوب ، من دو ساعت وقت دارم تا خنک شوم ، “من به خودم فشار نمی آورم که باید کاری انجام دهم. من فکر می کنم یکی از بزرگترین کارهایی که می توانیم انجام دهیم این است که فشار را برداریم [ourselves].

حتی اگر Hainsby یک مربی تناسب اندام برای امرار معاش باشد ، اطمینان از اینکه مرتباً برای خودش ورزش می کند نیز در حفظ روحیه وی مهم بوده است. “یک چیز مهم برای من ادامه آموزش است ، بیشتر از هر چیز برای ذهن من. من یک مربی شخصی دارم که با او کار می کنم – که سالهاست با او کار می کنم – و ما این کار را از طریق صفحه نمایش ، و من کلاسهای Peloton خود را انجام می دهم. ”

هاینزبی همچنین به این نکته اهمیت داد که با خودش مشورت کند و عادت های روزمره اش را ببیند تا ببیند چه عواملی باعث کمبود احساس او شده است. وی توضیح داد: “من واقعاً سعی می کردم بفهمم که کمی روحیه ام کجا غوطه ور شده است و برای من این عصرها است که احساس می کنم فقط می خواهم بنشینم و دوباره تلویزیون تماشا کنم.” “بنابراین ، به جای تماشای آن قسمت اضافی در Netflix ، من کمی خسته شده ام و سپس به برنامه Peloton رفته ام و یک جریان یوگا را به آرامی انجام می دهم ، و پس از آن مراقبه قبل از خواب ، و این تفاوت بزرگی برای یکی ، به نظر من خیلی راحت تر می توانم عصر را خاموش کنم اگر این کار را بکنم ؛ و دو ، این احساس می کند که قبل از خواب با خودم مهربان هستم و متوجه شدم که این واقعا به من کمک می کند بخوابم و احساس آرامش از خواب بیدار می شوم. فکر می کنم هدف اصلی احساس آرامش است. قطعاً برای من ، وقتی چیزها را بیش از حد فکر می کنم ، در نهایت احساس سوپراسترس می کنم و شما می خواهید چیزهایی را که نمی توانید کنترل کنید. ”

مانند بسیاری از ما ، Zoom لطف پسندیده ای برای Hainsby در حین قفل کردن بوده است ، به او اجازه می دهد هر هفته با دوستان و خانواده اش اعلام حضور کند. هاینزبی با بیان اهمیت تکیه بر کسانی که دوست دارید و در این مدت به آنها اعتماد دارید ، گفت: “من فقط سعی می کنم و تا جایی که می توانم با جامعه ، دوستان و خانواده ارتباط برقرار کنم.” “دانستن اینکه یک یا دو دوست خوب یا اعضای خانواده وجود دارد که اگر واقعاً دست و پنجه نرم می کنید ، واقعاً می توانید با آنها صادق و صادق باشید. شما مجبورید آن دو نفر را داشته باشید که واقعاً وقتی لرزیدند آنجا خواهند بود. ”

هاینزبی همچنین دریافت که کار او به عنوان مربی Peloton به مثبت ماندن کمک زیادی کرده است ، کاری که از اینکه توانایی انجامش را دارد بسیار سپاسگزار است. وی گفت: “احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که می توانم این لحظات پر زرق و برق را در روز خود داشته باشم ، به همین دلیل است که احساس می کنم خیلی مطمئن هستم که دیگران نیز چنین احساسی دارند.” و در حالی که اکثر ما تجربه ایجاد انگیزه در هزاران نفر در سراسر جهان را نخواهیم داشت ، Hainsby معتقد است که کمک به افراد در مقیاس کوچکتر و صمیمی تر می تواند همین امر برای روحیه شما تأثیرگذار باشد. “من فکر می کنم چیزی که من برای مردم پیشنهاد می کنم این است که کجا و هر وقت که می توانند ، به نوعی آن را پس دهند. وقتی می بینم افرادی که نقاط عطف را جشن می گیرند احساس خوبی به من می دهد [in class] و می توانم احساس خوبی به آنها بدهم. و وقتی می گویم پس دادن ، شاید این فقط پیام دادن به یکی از دوستان و گفتن آنها باشد ، “شما با آموزش در خانه ، یا با گذر از طریق هر راهی که می گذرانید ، کار بزرگی انجام می دهید.”

و در آخر اینکه ، به طور کلی جامعه Peloton راهی عالی برای Hainsby بوده است که در هنگام شیوع بیماری احساس ارتباط و مثبت بودن می کند – چیزی که فکر می کنم بسیاری از طرفداران این برنامه می توانند آن را تصدیق کنند. هاینزبی گفت: “من از مارس 2020 در استودیوی Peloton خودم بودم و هرگز در استودیو احساس تنهایی نکردم.” “این خیلی عجیب است ، من هرگز احساس تنهایی نکرده ام ، زیرا چنین حس شدیدی در جامعه وجود دارد و شما واقعاً احساس می کنید در آن عضو هستید ، درست است؟ بنابراین اگر می توانید در زندگی خود خارج از زندگی به آن دست پیدا کنید از انجام این کار ، پس فکر می کنم باعث می شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشی. “

منبع تصویر: Peloton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>