نکات کاربردی برای آرایش برای پوست با اگزما – مشاوره متخصص | بدن و ذهن

[ad_1]

هنگامی که پوست را با اگزما آماده می کنید ، تامی ناپولی ، یک آرایشگر مستقر در نیویورک ، قبل از استفاده از آرایش ، به یک آغازگر ، گزینه مانع دیگر دست می زند. تامی می گوید: “من با پرایمرهای سیلیکونی غیر مات کننده کمک می کنم تا به پوست پیله کمک کرده و بین پوست و آرایش ایجاد شود.”

وی به نظر می رسد پرایمر صورت High Glass Nyx Professional Makeup محافظ و مغذی پوست آسیب دیده ای است که نیاز به پوشش دارد. وی گفت: “بیشتر سیلیکون های آرایشی از روی پوست تبخیر می شوند ، اما در حالی که آنها در آنجا هستند ، می توانند استرس آرایش را کاهش دهند و سطح صاف تری را ایجاد کنند که در آن ترک ها و خشکی کاهش می یابد.”

از محصولات پودر صرف نظر کنید.

محصولات مبتنی بر کرم راهی برای پوست مستعد اگزما است ، به نام تامی و آرایشگر Nam Vo مستقر در شهر نیویورک توصیه می کند. Vo می گوید: “پودرها بافت به بافت اضافه می کنند.”

تامی دریافت که رژگونه و برنز کننده می تواند لطیف تر روی پوست باشد. وی می گوید: “پایه های مایع یا هر چیز خشک شده تمایل به خشک شدن ، چسبیدن و تشدید بافت اگزما دارد.” “چوب ها و کرم ها به پوست زیر آنها آسیب نمی رسانند.”

وی برای آرایش پایه ، مومیایی کردن Kevyn Aucoin Foundation را برای پوشش قابل ساخت و فرمول نرم کنندگی آن توصیه می کند ، که در هنگام پوشش نرم و صاف است. این فرمول دارای ویتامین E برای پشتیبانی بیشتر از پوست است.

گوهارا پیشنهاد می کند برای آرایش پایه غیر تحریک کننده به دنبال مارک های مناسب پوست مانند Dermablend و Colorescience باشید. بنیاد خالق بی عیب و نقص Dermablend یک جذابیت مورد علاقه – جایزه بهترین زیبایی را در سال 2018 از آن خود کرد. برای استفاده ، برس رنگی Colorescience Loose Mineral Foundation SPF 20 برای لمس کردن بسیار مناسب است.

از انگشتان خود استفاده کنید.

وقتی نوبت به کاربرد می رسد ، به حداقل رساندن اصطکاک مهم است. ضربات قلم موی محکم و اختلاط زیاد باعث افزایش علائم اگزما مانند پوسته پوسته شدن می شود. تامی می گوید: “مراقب و آرایش پوست باشید.” “[Use] برس یا اسفنج ملایم با مالش هرچه کمتر. ” او می گوید ، این امر همچنین به جلوگیری از لق زدن کمک می کند.

وی برای پوشش سبک تر ، پیشنهاد می کند از محصولی برای اصلاح رنگ استفاده کنید ، مانند LA Girl High-Definition Concealer. وی می گوید: “هرچه محصول روی پوست خشک بیشتر باشد ، نتیجه آن پوسته پوسته تر و تر است.” اگر ته رنگ طلایی دارید از زرد یا سبز برای قرمزی استفاده کنید. برای رنگ های تیره تر ، هلو یا نارنجی را امتحان کنید و برای پوست های نرم تر از رنگ آبی استفاده کنید.

اگر مجبورید تنظیم کنید ، از یک پودر خوب استفاده کنید.

نام به دنبال فرمول های آبرسانی مانند La Mer The Powder و Givenchy Prisme Libre No. 3 Voile Rosé است. هر دو حاوی روغن و سیلیکون هستند که به ایجاد نرم کنندگی کمک می کنند. او می گوید: “اگر مجبور به استفاده از پودر هستید ، نمی خواهید مشتری بالای چیزی كه از قبل خشك و بافت دارد مانند پنكیك به نظر برسد.”

همیشه می توانید حواس را پرت کنید.

خوب است پوست خود را تنها بگذارید و کلاً از آرایش چشم پوشی کنید. در حقیقت ، گاهی اوقات ممکن است سرپوش گذاشتن بیش از فایده آسیب برساند. مارچبین می گوید: “در صورت بروز شراره اگزما ، تلاش برای پوشاندن آن با آرایش می تواند آن را تشدید كند.” “من به طور کلی توصیه می کنم در حالی که حاد ملتهب و خارش دار است ، از آن جلوگیری کنم.

به عنوان مثال ، اگر دچار اگزمای پلک هستید که در حال شعله ور شدن است ، باید تمام آرایش ها را متوقف کنید و برای ترمیم سد پوست تمرکز خود را روی رطوبت قرار دهید. او می گوید: “مهمترین مرحله تلاش برای آرام كردن التهاب و ترمیم سد پوست است.” “این با نسخه های موضعی استروئید و مراقبت از پوست ملایم انجام می شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>