نکته آرایشگر برای کپی کردن “موهای شیشه ای” کیم کارداشیان

[ad_1]

دور هم جمع شوید ، مردمان ، زیرا کریس اپلتون به ما اجازه می دهد تا یک راز کوچک را وارد کنیم. آرایشگر مشهور (یا بهتر بگوییم “تحول طلب” ، همانطور که کیم کارداشیان او را صدا می کند) در آنجا متوقف شد نمایش درو باریمور در 29 مارس در ایالات متحده و در مورد چگونگی دستیابی کارداشیان به “به اصطلاح” موهای شیشه ای “، یا همان سبک سوزنی ، براق و براق او که اغلب وقتی موهایش فوق کوتاه است استفاده می کند ، به اشتراک گذاشت. محصول اصلی که وی استفاده می کند مانتو رویایی Color Wow (25 پوند) ، اسپری که به مبارزه با وز شدن ناشی از رطوبت کمک می کند (اپلتون سخنگوی مارک تجاری است).

اپلتون در برنامه گفتگوی خود به باریمور گفت: “این یک آمادگی دگرگون کننده مو است.” “شما آن را روی موهای مرطوب قرار می دهید ، و در اصل پس از خشک شدن ، کل بافت مو را تغییر می دهد. همچنین دارای یک فناوری ضد آب است ، بنابراین دارای یک درزگیر در برابر هرگونه آب یا رطوبت است. همه می دانند که این بدترین کار است – شما موهای خود را می کنید ، به بیرون می روید ، و هوا آن را تغییر می دهد. ” بله ، ما قطعاً آنجا بوده ایم.

نیویورک ، نیویورک - 01 مه: کیم کارداشیان در 1 می 2017 ، در نیویورک ، در موزه هنر متروپولیتن در گالری موسسه لباس 'Rei Kawakubo / Comme des Garcons: Art of the-In-Mid' شرکت می کند.  (عکس از جورج پیمنتل / WireImage)

اگر امسال به فکر گرفتن یک باب هستید و می خواهید از سبک و نرم و آینه مانند کارداشیان تقلید کنید ، یک بطری اسپری اپلتون را از پایین بردارید ، و سپس ماسک موی آبرسان را که به تازگی با این مارک راه اندازی کرده بررسی کنید .

منبع تصویر: گتی / جورج پیمنتل / WireImage

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>