هالزی از فرزند اول با دوست پسر الو آیدین استقبال می کند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 24 نوامبر: هالزی در 24 نوامبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در جوایز موسیقی آمریکایی 2019 در تئاتر مایکروسافت شرکت می کند.  (عکس از جف کراویتز / FilmMagic برای dcp)

تبریک به ترتیب است: هالزی و دوست پسر نویسنده و تهیه کننده اش ، الو آیدین ، ​​از نوزادی استقبال کرده اند! این خواننده 26 ساله این خبر را به اشتراک گذاشت که آنها پسربچه ای به نام Ender را در 14 جولای از طریق پست اینستاگرامی در 19 جولای به خانواده خود اضافه کردند.

هالزی در شرح عکس سیاه و سفید از خودش ، الف و اندر نوشت: “قدرشناسی. برای” نادرترین و شادی آورترین تولد. با عشق. “

هالسی برای اولین بار بارداری خود را در ماه ژانویه از طریق مجموعه ای از عکس های زایمان در اینستاگرام اعلام کرد که به سادگی عنوان نوشت: “تعجب!” پاسخ داد: “من تو را دوست دارم !!!!! و من این مینی انسان را از قبل دوست دارم!”

هالزی در گذشته درباره باروری خود آزاد بوده است ، دکترها در سال 2018 که پس از تشخیص آندومتریوز و از دست دادن بارداری هنگام مسافرت ، تخم های خود را یخ زد.

“من 23 ساله هستم و می خواهم تخمهایم را فریز کنم. و وقتی به مردم چنین می گویم ، آنها مانند” شما 23 ساله هستید – چرا لازم است این کار را انجام دهید؟ چرا شما باید یخ بزنید تخمهای خود را؟ “” آنها در این قسمت گفتند. “انجام ذخیره تخمدان برای من مهم است زیرا من به اندازه کافی خوش شانس هستم که چنین گزینه ای را انتخاب کنم ، اما من باید در مورد محافظت از باروری ، محافظت از خودم پرخاش کنم.”

ورود هلبی کوچولو به هالسی و آلو تبریک می گویم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>