هالزی برای آلبوم خود در Met از اسکیاپارلی استفاده می کند

[ad_1]

هالزی برای تهیه یک لباس سفارشی Couture برای او با Image Architect Law Roach کار کرد اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم آلبوم هنری که در قالب ویدئو در Met برگزار شد. دانیل رزبری از اسکیاپارلی برای این مراسم یک لباس سلطنتی همراه با یک کلوچه و لباس زیر ابریشمی و بسته بندی شده از هلوی زعفرانی تحویل داد. این مظهر پیام هالزی بود که او در کنار جلد آن در اینستاگرام منتشر کرد: “این ایده که من به عنوان یک موجود جنسی و بدنم به عنوان یک ظرف و هدیه به فرزندم دو مفهوم هستند که می توانند به صورت مسالمت آمیز و قدرتمندی وجود داشته باشند.” نگاه هالزی با موفقیت نمادی از این مفهوم بود که زنان در حالی که مادرانه را در آغوش می گیرند کنترل سبک و قدرت خود را کاملاً در حضور خود حفظ می کنند.

هالزی و لا جواهرات Loree Rodkin را برای بازی درخشش این گروه انتخاب كردند – گوشواره های ظریف مخصوصاً برجسته هستند – و او پابرهنه در اتاق های موزه قدم زد و فقط یك مچ پا طلای پای چپ خود را نشان داد. ویدیوی کامل 13 دقیقه ای به خودی خود فوق العاده قدرتمند است ، اما همچنین می توانید برای بررسی زوایای مختلف این شاهکار اسکیاپارلی که شامل بریدگی ها و خوشه های بافتی دوخته شده بر روی لباس بدن است ، می توانید با کلیک بر روی آن کلیک کنید. لا در زیر آلبوم رسمی که توسط لوکاس گاریدو لنز گرفته بود ، در آن هالزی با لباس Corvus + Crux عکس می گرفت ، نوشت: “این پروژه یکی از زیباترین مواردی است که من در خلق آن کمک کرده ام.” اما به راحتی می توان گفت لباس Schiaparelli رزبری این لحظه تمام زرق و برق ، اشراف و حرکتی را که خواستار آن بود به ارمغان آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>