هالزی نشان می دهد که او سالها شریک شناخته شده Alev Aydin است

[ad_1]

نیوآرک ، نیوجرسی - 26 آگوست: هالزی در 26 فروردین سال 2019 در نیوآرک ، نیوجرسی در مراسم فرش قرمز جوایز موسیقی MTV Video Music در مرکز مراقبت از مرکز حضور یافت.  (عکس از آرون ج. تورنتون / گتی ایماژ)

هالزی اغلب زندگی عاشقانه خود را خصوصی نگه داشته است و همین امر در رابطه با رابطه الف آیدین نیز وجود دارد. در ماه ژانویه ، خواننده اعلامیه غافلگیرکننده ای را اعلام کرد که در انتظار اولین فرزندش با این فیلمساز است ، اما اطلاعات زیادی در مورد چگونگی و زمان جمع شدن آنها شناخته نشده بود. در طول داستان پوشش اخیر او با جذابیت اگرچه ، مادر آینده باید کمی درباره عاشقانه خود در رادار با آلو افکند. معلوم شد که آنها واقعاً سالهاست که یکدیگر را می شناسند.

هالسی به این نشریه گفت: “من و آلو چهار سال واقعا دوست خوبی بودیم.” “و هنگامی که ستاره ها همسو شدند ، رابطه ما عاشقانه شد و کاملاً مشهود بود که من و او هر دو مانند” اوه جانم! تو کسی هستی که قرار است با آن خانواده تشکیل دهم. ” بسیاری از مردم در مورد آن نظر داشتند. ” اگرچه او فاش نکرد که دقیقاً چه زمانی اوضاع برای او و Alev عاشقانه شده است ، اما در اکتبر 2020 با هم تماشا شدند.

در طول مصاحبه خود ، او همچنین بیان داشت که چرا در خصوص حفظ زندگی عاشقانه خود بسیار محافظت می کند در حالی که او می فهمد که در کانون توجه است ، مردم می خواهند بیشتر در مورد او بدانند ، او تکرار می کند که عزیزانش برای این کار ثبت نام نکرده اند. “هیچ کس نمی دانست که من با کسی قرار گذاشته ام. گویی مردم حق دارند یک به روزرسانی کنند ، مانند:” من با کسی ملاقات کرده ام ، ما قرار می گذاریم ، جدی می شود ، آنها نقل مکان کرده اند ، ما در حال برنامه ریزی یک کودک هستیم ما بچه دار می شویم ، بچه دار شدیم ، این جنسیت است … من ثبت نام کردم تا تمام زندگی ام را بگذرانم ؛ عزیزانم این کار را نکردند. “

هنگامی که هالزی و آلو برای استقبال از فرزندشان آماده می شوند ، خواننده همچنین در مورد تربیت کودک خود در یک خانه چند فرهنگی اظهار نظر کرد. وی خاطرنشان کرد: “من دو نژاد هستم ، Alev خاورمیانه است و فرزند ما قرار است یک پدربزرگ سیاه و یک پدربزرگ ترک داشته باشد – آنجا کریسمس است و ماه رمضان نیز وجود دارد.” “آنها قصد دارند در این نوع خانه های چند فرهنگی بزرگ شوند و من به همین دلیل چالش های جدیدی دارم.”

منبع تصویر: گتی / آرون جی تورنتون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>