هالستون: با 4 شوهر لیزا مینلی آشنا شوید

[ad_1]

همانطور که Netflix است هالستون به ما نشان می دهد ، طراح عناوین (یوان مک گرگور) یک حلقه داخلی داشت که متشکل از مشاهیر بزرگ زمان او بود. یکی از عزیزترین دوستان هالستون کسی نبود جز بازیگر زن لیزا مینلی (کریستا رودریگز) که به عنوان یکی از موزه های این افسانه زیبا شناخته شد. در طول مینی سریال کوتاه و شیرین ، ما از نزدیک به دوستی مینلی و هالستون نگاه می کنیم ، اگرچه چیز زیادی در مورد کاباره زندگی شخصی ستاره (غیر از روزهای گردباد او در استودیو 54).

در این نمایش ، میزان درک ما از درگیری های عاشقانه مینلی ، عروسی صمیمی او با جک هیلی جونیور است که طی آن او لباس شلوار زرد و ساده هالستون می پوشد. البته این طبیعی است که هالستون بیشتر روی دوستی مینلی با طراح تمرکز می کند. همانطور که گفته شد ، مینلی تعداد انگشت شماری از روابط پر مخاطب را داشته است. در واقع این بازیگر برنده اسکار در طول سالها چهار بار ازدواج کرده است – برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ازدواج های خود به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>