هالستون: تصاویر واقعی السا پرتی در طول سالها

[ad_1]

در روزهای ابتدایی کار خود ، طراح مد هالستون با یکی دیگر از بزرگان رابطه نزدیک برقرار کرد: السا پرتی ، طراح جواهرات ایتالیایی. در رایان مورفی هالستون، ربکا دایان یک جواهر افسانه ای را به تصویر می کشد ، که برای اولین بار در دنیای مد به عنوان یکی از مدل های هالستون و بهترین دوستان در صحنه دیسکو استودیو 54 ظاهر شد. پرتی با هالستون همکاری گسترده ای داشت و به او کمک کرد تا اولین بطری عطر نمادین خود را طراحی کند و خرده ریزهایی برای او ایجاد کند. سرانجام ، تیفانی و شرکت کار او را کشف کرد و به او جایگاه یک طراح داخلی را داد – خیلی دیرتر ، متأسفانه روابط او با هالستون شکسته شد ، همانطور که در مینی سریال ها می بینیم.

پرتی اخیراً در 18 مارس درگذشت ، اما میراث او در طراحی جواهرات همیشه به یادگار مانده است. سبک و ظاهر دایان را در ادامه انجام دهید هالستون با طراح زندگی واقعی مطابقت دارد؟ برای دیدن عکسهای پرتی به جلو بروید و خودتان ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>