هالستون نتفلیکس: در قسمت 2 چه داروهایی مصرف می کند؟

[ad_1]

HALSTON (L to R) EWAN MCGREGOR در نقش HALSTON ، DAVID PITTU در نقش Joe EULA و REBECCA DAYAN در نقش ELSA PERETTI در قسمت 104 سریال HALSTON Cr.  2021. ATSUSHI NISHIJIMA / NETFLIX

نتفلیکس هالستون داستان زندگی رنگارنگ طراح مد عنوان را در طول نکات برجسته زندگی درخشان او باز می کند. این مینی سریال که ایوان مک گرگور آن را به عنوان نماد بازی می کند ، به ویژه نکاتی را درباره عادت مواد مخدر هالستون روشن می کند ، که به اعتقاد بسیاری از افراد در نزدیکی او ، اعتیاد در اوج او در دهه 70 است. که در هالستون، او اولین تجربه آزمایشی مصرف مواد مخدر است و دستیار خود را برای سرعت گرفتن توصیه می کند. اما با اپیزود دو ، مشروبات الکلی هالستون (و بعداً مهمانی ها و دفاتر) به مواردی مبتنی بر مواد مخدر تبدیل می شوند. اما دقیقاً کدام یک را برد؟ در حالی که مردانی که داروهای هالستون ارائه می دهند هرگز مستقیماً از این ماده نام نمی برند ، اما به احتمال زیاد کوکائین است.

هالستون واقعی همراه با استفاده از سیگار ، مفاصل و نوشیدنی ، کوکائین را نیز به طور مرتب پس از امتحان کردن در تابستان های خود در جزیره آتش ، خرخره می کرد. او معروف بود که اغلب در یک باشگاه معروف به نام Studio 54 حضور داشت ، در آنجا مهمانی هایی با مواد مخدر برگزار می شد زیرا طراح با نام های بزرگی مانند لیزا مینلی ، اندی وارهول و بیانکا جگر در پاتوق بود. کوکائین همچنین هنگامی که به عنوان میزبان بازی می کرد ، ظاهراً یک ماده ثابت بود. مطابق خاطرات آندره لئون تالی ، طراح کلاه قرص جعبه ای از کاسه نقره ای السا پرتی برای دسر در مهمانی های شام کوکائین سرو می کرد.

هالستون در واقع اغلب از عینک آفتابی استفاده می کرد زیرا می ترسید سنگسار به نظر برسد. بسیاری از همکاران وی نگران مصرف مواد مخدر وی بودند. پل ویلموت ، که به بازاریابی عطر Halston کمک کرد ، گفت Vanity Fair، “اگر با افرادی صحبت کنید که از مشکلات افرادی که در اعتیاد به مواد مخدر عمیق هستند آگاه هستند ، رفتار هالستون کتاب درسی بود.”

هالستون دانیل میناهان نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده وقت خود را در مینی سریال Netflix صرف بررسی رابطه طراح با مواد مخدر و الکل می کند. هنوز ، میناهان گفت تنوع که او نمی خواست استفاده هالستون از الکل و کوکائین را “دلیل مرگ” خود به تصویر بکشد. میناهان توضیح داد: “من فکر می کنم این باعث افزایش عصبانیت و پارانویا و انزوای او شود ، اما من همیشه فکر می کنم که مواد مخدر بیشتر یک علامت است تا یک دلیل برای چیزی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>