هالسی تولد پسر اولشان ، اندر ریدلی آیدین را اعلام کرد – به عکس مراجعه کنید

[ad_1]

در 27 ژانویه ، popstar هالسی اعلام کرد که آنها از طریق چرخ و فلک اینستاگرام باردار هستند و برجستگی کودک در حال رشد ، برش وزوز قهوه ای تیره و آرایش چشم سبز خود را نشان می دهد. از زمان اعلام آنها ، آنها عکسهای زیادی را در دوران بارداری خود به اشتراک گذاشته اند – و حتی ثابت کردند که لباس بدن پلنگ می تواند یک لباس بارداری کامل باشد. ما حتی توانستیم برای پوشش آگوست 2021 که کاملاً زرق و برق دار به نظر می رسد ستاره 26 ساله را در کمال شکوه کودکانه دست انداز کنیم. اکنون ، ما خوشحالیم که گزارش می دهیم که بسته کوچک شادی آنها سرانجام اینجا است.

آنها در 19 ژوئیه با 25.2 میلیون فالوئر اینستاگرام خود ، عکس صریح و صریح خود ، نوزاد تازه متولد شده و دوست پسر Alev Aydin را به اشتراک گذاشتند. در عکس ، آنها روی تخت دراز کشیده اند و کودک کوچک را روی شکم بسته اند و در پتوها پیچیده شده است. و یک کلاه راه راه کوچک در حالی که آیدین با عشق به آن دو خیره می شود. آنها بافته های جعبه ای ورزشی با اسکرچینی بزرگ بسته می شوند و صادقانه بگویم ، این یک سبک بدون سر و صدا مناسب برای بارداری است.

در زیرنویس ، آنها نوشتند: “قدرشناسی. برای بیشترین” تولد “و شادی است. با عشق ساخته شده است.” آنها همچنین نام کودک کوچک خود را که همان Ender Ridley Aydin است درج کردند و گفتند که آنها پنج روز قبل در 14 ژوئیه به دنیا آمدند.

حامله بودن و زایمان در طی یک بیماری همه گیر مطمئناً کار ساده ای نیست ، اما با کمال میل فکر می کنیم که همه چیز برای هالسی و آیدین خوب پیش رفته است. در حال حاضر ، ما امیدواریم که هر دو آنها بقیه نیازهای خود را داشته باشند در حالی که وقت خود را با عشق به کودک جدید خود Ender سپری می کنند.


داستانهای بیشتری درباره بارداری بخوانید:


اکنون از روال زیبایی 10 دقیقه ای هالزی لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>