هالی بری لحظه ای فرش قرمز در خانه را ایجاد می کند


به نظر می رسد که ما تنها کسانی نیستیم که لحظات افسانه ای فرش قرمز را از دست می دهیم. جوایز نشان می دهد علاقه مند هالی بری آنقدر مشتاق بازگشت به فرش قرمز است که مجبور شد لحظه مد خود را درست در باغ خود خلق کند ، با پوشیدن یک طرح دو تکه سیاه از مجموعه قبل از پاییز Christian Siriano.

“در جستجوی لحظه ای روی فرش قرمز ✨ (این زیبایی توسطciririano طراحی شده است)” ، بری در اینستاگرام زیر گالری عکس از نمایش سریالی که نمایشی چشمگیر در خانه و باغ خود ارائه می دهد ، نوشت. بری اولین کسی است که طرحی را از مجموعه قبل از پاییز Christian Siriano پوشیده است که از مواد کاملاً بازیافتی ساخته شده است. این آفرینش خیره کننده شامل یک دامن کامل تولی سیاه به طول کف و یک رویه کاملاً متناسب و کاملاً منقوش است که با پروانه های سه بعدی سیاه و سفید تزئین شده است.

در حالی که طراحی سیریانو به طور خارق العاده ای منحصر به فرد است ، ما نمی توانیم به یک لحظه مد کاملاً مشابه آن فکر کنیم که بری با اعتماد به نفس خود را نشان داد. لباس قرمز الی ساب سرمه ای در مراسم اسکار 2002 یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات فرش قرمز او در تمام دوران است. به طور مشابه با آفرینش سیریانو ، لباس مجلسی Saab دارای دامن کامل به کف و یک پارچه کاملاً زیبا با گلدوزی های گل اندازانه قرار گرفته بود – و ما شرط می بندیم که این امر تأثیر عمده ای در ظاهر فرش قرمز وی در خانه داشته است.

هالی بری با بازیگر زن خود در نقش اصلی اسکار برای او ژست می گیرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>