هانتر شفر و بلا حدید ستاره در فیلم Runway Mugler

[ad_1]

Mugler نام تجاری دیگری است که رویکرد خرید و خرید اکنون را به مد می گیرد که مدت ها منتظر آن بوده ایم. برای اولین بار قسمت 02 مجموعه خود بهار / تابستان 2021 ، که اکنون برای خرید در سایت fashion.mugler.com در دسترس است ، طراح کیسی کادوالادر به برخی چهره های آشنا ضربه زد تا در یک ویدیو به کارگردانی TORSO در لانگ آیلند سیتی بازی کند. این باند 6.5 دقیقه ای مجازی ایده یک نمایش مد معمولی را بر روی خود قرار می دهد ، شامل آکروبات و حرکت زیاد ، به علاوه بازیگران فوق العاده متنوع که شامل مدل ها ، هنرمندان اجرا ، نوازندگان و بازیگرانی مانند بلا حدید ، رضایتشکارچی شفر ، ژستدومینیک جکسون ، الک وک ، ایرینا شایک و ….

موگلر ، معروف به لباس فرم و ظاهری آگاهانه از بدن که توسط افرادی مانند کیم کارداشیان پوشیده شده است ، شامل بریدگی هایی ، پارچه های شفاف (از جمله جوراب های دوخته شده مارک با Wolford) ، کریستال های دوزی شده و رنگ های نئون زرق و برق دار در این پیشنهاد ، همراه با امضای جین ساختارشکنی شده. این فیلم ، که نشان می دهد لباسهای بدن و لباس ها چگونه منحنی ها را تملق می دهند و شکل را در آغوش می کشند ، با بدلکاری ها کامل می شود – و ممکن است سر شما را بچرخاند. یک بار آن را تماشا کنید ، سپس یک ضربه بزنید و در میان صفات چشمگیر ظاهر ظاهر شوید ، که ممکن است با پاشیدن غافلگیر کننده آب پوشانده شود یا نشود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>