هاوایی برای نجات صخره های مرجانی خود ضدآفتاب شیمیایی را ممنوع می کند

[ad_1]


این داستان در اصل در تاریخ 21 آوریل 2017 منتشر شد.

شما قبلاً آن را از همه شنیده اید ، واقعاً – مادرتان ، مطمئناً متخصص پوست ، و شاید واضح ترین منابع از ما – اهمیت لکه زدن روی ضد آفتاب قبل از رفتن به خارج از منزل. برخی معتقدند استفاده از سر تا پا SPF 30 تقریباً به اندازه نوشیدن دوز روزانه آب بسیار مهم است. اما حتی در حالی که درمورد خطرات آسیب خورشید و احتمال سرطان پوست به شاعرانه ادامه می دهیم ، معلوم می شود که مطالعات اخیر نشان داده است که یکی از متداول ترین مواد موجود در ضد آفتاب های شیمیایی می تواند سلامت صخره های مرجانی جهان را تهدید کند.

یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که اکسی بنزون ​​، یک ترکیب شیمیایی مرتبط با ایجاد واکنش های فوتوالرژیک است و در بسیاری از ضد آفتاب های غیر معدنی یافت می شود ، می تواند صدمات عمده ای به صخره های مرجانی وارد کند. هنگامی که این ماده در آب شسته می شود – اتفاقی اجتناب ناپذیر است زیرا EWG اشاره می کند که تخمین زده می شود 25 تا 60 میلیون نفر (بله ، میلیون) بطری هایی به ارزش مواد شیمیایی ضد آفتاب در اقیانوس در مناطقی که همه جا صخره های مرجانی وجود دارد ، حل می شوند. تنها. سال و حدود یک چهارم ضد آفتاب که به پوست زده می شود ، در عرض 20 دقیقه از ورود به آن در آب آزاد می شود – مواد شیمیایی می توانند به صخره های مرجانی راه پیدا کنند. این می تواند باعث شود که مرجان های جوان در اسکلت های خود محبوس شوند ، که مانع رشد آنها می شود و در نهایت منجر به مرگ می شود.

محققان شش منطقه ساحلی در کارولینای جنوبی را تجزیه و تحلیل کردند و اکسی بنزون ​​را در 90 درصد عظیم نمونه از شش سایت کشف کردند. مطالعه دیگر نشان داد که مناطق پر گردشگری ، از جمله جزایر ویرجین ، دارای غلظت بالایی از ماده تشکیل دهنده هستند.

اگرچه برای وضعیت آینده صخره های مرجانی بسیار وحشتناک است ، اما این یافته ها بی توجه نیستند. در واقع ، ژانویه گذشته ، ویل اسپرو ، سناتور ایالت هاوایی ، لایحه ای را به كنگره ایالت خود ارائه كرد كه پیشنهاد ممنوعیت فروش ضد آفتاب حاوی مواد مضر اكسی بنزون ​​و اوكینوكسات برای صخره ها را در ایالت هاوایی منع كرده است.

از آنجا که صخره های مرجانی در سراسر کره زمین (و نه فقط در هاوایی) واقع شده اند ، در اینجا چگونگی کمک به شما در به حداقل رساندن آسیب صخره های مرجانی در این بین وجود دارد: هنگام خرید ضد آفتاب ، برچسب آن را بخوانید و قبل از خرید مواد را بررسی کنید. آیا این فرمول حاوی اکسی بنزون ​​است؟ در این صورت ، در نظر داشته باشید که SPF شیمیایی خود را با استفاده از ماده معدنی و با مواد فعال ، اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم تهیه کنید (مانند Coola Mineral Sunscreen Cucumber Matte Finish Broad Spectrum SPF 30 برنده جایزه Readers ‘Choice).

لزلی باومن ، متخصص پوست در میامی ، لسلی باومن ، پیش از این به گفت ، کرم های ضد آفتاب بر پایه مواد معدنی سنگین تر از نمونه های شیمیایی آنها هستند ، بنابراین ، قبل از استفاده ، به یاد داشته باشید که فرمول را جدا کرده و فعال کنید. جذابیت. حتی اگر داخل لوله باشد ، قبل از استفاده از آن براق شوید ، به این ترتیب ، مواد فعال به طور مساوی بر روی پوست پخش می شوند.


حقایق ضد آفتاب بیشتر برای دانستن:


اکنون ، در اینجا خلاصه ای از تاریخچه ضد آفتاب آورده شده است:

سارا را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>