هایلی بیبر برای یک مارک تجاری جدید به نام Rhode پرونده های تجاری را پر می کند

[ad_1]

ما نمی دانیم این روزها چه چیزی در آب وجود دارد ، اما به نظر می رسد هر روز دیگر ، یک چهره مشهور در حال راه اندازی یک نام تجاری جدید زیبایی است. جنیفر لوپز خط مراقبت از پوست خود را در اول سال راه اندازی کرد و اندکی بعد هالزی با خط جدید لوازم آرایشی خود دنبال کرد. آخرین موردی که می تواند در این سرگرمی شرکت کند ، به جز مدل می تواند باشد هایلی بیبر. او هنوز هیچ اظهارات رسمی انجام نداده است ، اما با ثبت علامت تجاری برای نام تجاری به نام رود.

این خبر تقریباً دو سال پس از افشا شدن بیبر در حال ورود به تجارت زیبایی است. در آوریل 2019 ، او به مارک تجاری “Bieber Beauty” مراجعه کرد. متأسفانه ، رویاهای او کوتاه شد زیرا علامت تجاری وی رد شد زیرا شباهت زیادی به آن داشت که همسرش ، جاستین بیبر ، در سال 2010 ثبت کرد. اما به نظر می رسد او راه حل را با نامگذاری نام تجاری فرضی به نام نام تجاری خود پیدا کرد ، در عوض ، Rhode.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد مارک زیبایی نظری نداریم ، زیرا هیچ یک از بیبرها این خبر را تأیید نکرده اند ، اما علامت تجاری برای طیف وسیعی از محصولات زیبایی در انواع آرایش ، مو ، پوست و رایحه ثبت شده است. او تجربه سفیر مارک زیبایی را دارد – او از سال 2018 چهره BareMinerals است – اما چه کسی می داند بیبر دقیقاً چه چیزی به ما می دهد؟ ممکن است طیف وسیعی از پایه های فریبنده با 40 سایه یا رایحه ای معطر و شیرین که ما را با رایحه غرق می کند؟ صرف نظر از این ، ما مشتاقانه منتظریم ببینیم Rhode چه چیزی ذخیره خواهد کرد (به معنای واقعی کلمه).


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به مارک های زیبایی مشهور:


اکنون از برنامه 10 دقیقه ای آرایش و زیبایی زارا لارسون لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>