هایم سانگ کریگ دیوید در مراسم فرش قرمز جایزه BRIT 2021

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 مه: (LR) استه هایم ، دانیل هایم و آلانا هایم از هاییم در مراسم جوایز BRIT 2021 در O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس در اتاق رسانه ژست می گیرند.  (عکس توسط JMEnternational / JMEnternational برای جوایز BRIT / گتی ایماژ)

جوایز 2021 BRIT امشب در حال جابجایی است و در حال حاضر لحظات بسیار شگفت انگیزی وجود دارد. یاسمین ایوانز ، ای جی اودودو ، مایا جاما و کلارا آمفو در آستانه نمایش جایزه که از ساعت 8 عصر شروع می شود ، در حال مصاحبه با افراد مشهور روی فرش قرمز بودند که یکی از آنها گروه برتر دخترانه هایم بود.

کت و شلوارهای متناسب ، موهای روان و احساسات کاملاً خنک دخترانه همه چیزهایی است که شما از Haim روی فرش قرمز انتظار دارید ، اما چیزی که انتظار ندارید این است که نوازندگان طرفداران بسیار زیادی کریگ دیوید خاص هستند. هنگامی که ایوانز به گروه گفت که دیوید شب در صحنه حضور خواهد داشت و به اجرای برنامه (پشت صحنه) می پردازد ، به ویژه Este مجبور شد کمی زمان ببرد تا پردازش کند ، با خنده ای از میکروفون دور شود. سپس Haim شروع به خواندن آهنگ “7 روز” ، معروف به کلاسیک کریگ دیوید کرد ، که بسیار چشمگیر بود.

هواداران هم چنین فکر کردند ، افکار خنده دار خود را در توییتر به اشتراک گذاشتند و اساساً چیزهایی را بیان کردند که همه ما به آن فکر می کردیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>