هتل سیسیل: موربید کیست ، معروف به پابلو ورگارا؟

[ad_1]

پابلو ورگارا (نوازنده و بازیگر) در قسمت 4 سریال جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل.  ج  با مجوز از Netflix © 2021

وقتی مردم شروع به کمین در اطراف کانال YouTube وی کردند ، موسیقیدان موسیقی بلک متال Morbid به طور غیر منتظره خود را در میان پرونده غم انگیز و عجیب الیسا لام قرار داد. وب کم ها یک سال قبل از مرگ الیزا لام ویدئویی از موربید را که نام اصلی او پابلو ورگارا است در هتل سیسیل پیدا کردند. در Netflix صحنه جنایت: ناپدید شدن در هتل سیسیل، در حالی که وی در حال باز کردن چگونگی تحقیقات غیررسمی در رابطه با جرم واقعی اینترنت است ، وی را در قسمت های سه و چهار از Vergara می شنویم. بنابراین ورگارا چگونه در داستان جای گرفت؟ در اینجا نحوه ماجرا برای او مشخص شده است.

کانال موربید که اکنون از بین رفته است وسواسی در مورد خشونت و مرگ را به نمایش می گذارد. صحنه جنایت برخی از تصاویر گذشته خود را که به نظر می رسید با لام ارتباط دارد ، غربال می کند. ورگارا ویدئویی داشت که در آن او با تصاویر تد باندی و کوکب سیاه در پس زمینه اجرا می کرد. (شایعه شده بود که آخرین بار کوکب سیاه قبل از مرگ وی در سیسیل دیده شد.) او همچنین ترانه ای در مورد دختری داشت که در آب می میرد. در یک موزیک ویدیو که اندکی پس از مرگ لام منتشر شد ، یک دختر جوان از دست او فرار می کند تا زمانی که قتل شود. بعد از اتصال برخی از کارآگاهان آماتور ، مردم در مورد اهداف موربید مشکوک شدند – آیا او سعی داشت نکاتی را درباره جنایتی که مرتکب شده بود رها کند؟

ورگارا در توضیح داد صحنه جنایت یکی از دوستانش در ابتدا به او پیغام داد که چگونه یک کانال خبری تایوانی او را به زودی مظنون به قتل نامید که هتل جسد وی را در مخزن آب خود یافت. با حساب ورگارا ، او صدها پیام در مورد چگونگی کشتن دانشجوی 21 ساله کانادایی دریافت کرد. در یک لحظه ، PGR یا FBI مکزیک حتی به خانه او آمد و از او پرسید که آیا قربانی خون کرده است یا نه. او فهمید که مردم فیلم او را از هتل سیسیل یافتند ، جایی که وی در سال 2012 به مدت سه روز در آن اقامت داشت ، یک سال قبل از مرگ لام. به گفته ورگارا ، او در واقع در مکزیک مشغول کار بر روی یک آلبوم بود که لام درگذشت.

ورگارا با انتشار ویدئویی به عنوان موربید پاسخ داد و به بینندگان گفت که او بی گناه است. اما در پایان افراد حساب های وی را پرچم گذاری کردند که منجر به خاتمه یافتن YouTube ، Facebook و ایمیل وی شد. که در صحنه جنایت، ورگارا توضیح داد که چگونه این یک تجربه دردناک بود که او را وادار به تلاش برای جان خود کرد و با او در یک بیمارستان روانپزشکی پایان یافت.

در حالی که کانال Morbid دیگر وجود ندارد ، Vergara ویدیوهایی را تحت عنوان Dynasty of Darkness که گروه وی است و یک صفحه شخصی به نام خودش ارسال کرده است. ورگارا علاوه بر حرفه موسیقی ، یک فیلم ساز نیز هست. طبق یک وبلاگ از آکادمی فیلم نیویورک (مادر بزرگ ورگارا) ، وی برای این فیلم برنده جایزه جشنواره بین المللی فیلم و فلز شد Necromurder در سال 2019

منبع تصویر: گتی / مایکل بزجیان / همکار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>