هدیه روز مادر بید را برای جادا پینکت اسمیت تماشا کنید

[ad_1]

سورپرایز روز مادر بید

وقتی میز قرمز به مادران شگفت انگیز سلام می دهد ، Willow یک هدیه کاملاً مخفیانه روز مادر برای Jada را برمی دارد شاهد شگفتی های باورنکردنی ، دیدارهای عاطفی و ملاقات با هفت کودکی بود که از تصادف وحشتناک اتومبیل که پدر و مادر آنها را کشته بود ، جان سالم به در بردند. به علاوه یک اجرای ویژه توسط The Queen of Gospel Music ، شرلی سزار. دستمال های خود را برای ویژه سالانه RTT روز مادر ما بگیرید!

ارسال شده توسط Red Table Talk در سه شنبه 4 مه 2021

بحث میز قرمز روز مادر را با یک قسمت ویژه در روز چهارشنبه جشن گرفت و شامل یک سورپرایز شیرین از Willow Smith بود. به دنبال مکالمه هفته گذشته در مورد polyamory ، این گروه قسمت اخیر خود را به تعدادی از مادران باور نکردنی اختصاص دادند. با این حال ، چیزی که آنها نمی دانستند این بود که ویلو مخفیانه در حال برنامه ریزی احترام ویژه ای برای مادر خودش ، جادا پینکت اسمیت بود. به جای اینکه یک هدیه مجلل به جادا بدهد ، با ادای احترام به گذشته ستاره راک مادرش ، مسیر معنی دار را طی کرد.

ویلو در یک پیام ویدیویی گفت: “وقتی که من می خواستم در مورد 3 یا 4 بگویم ، من با مادر و گروه او Wicked Wisdom به تور رفتم.” “مادرم ابر زن بود ، او یک ستاره راک بود ، او یک جنگجو و یک پرورش دهنده همه در یک بود. بنابراین غیرقابل توجیه بد.” وی خاطرنشان کرد که وقتی جوانتر بود ، “بزرگترین طرفدار مادر” او بود و عاشق تماشای اجرای او بود. Willow به عنوان ادای احترام به مادرش ، برای اجرای ویژه ترانه “Bleed All Over Me” برخی از اعضای گروه قدیمی خود را دوباره به هم پیوست.

قبل از شروع اجرا ، Jada قبلاً شروع به پاره کردن پیام ویدیویی شیرین Willow کرده بود. ویلو اضافه کرد: “من فقط می خواهم شما کمی سپاس و عشقی را که در طول زندگی من به من داده اید احساس کنید و همچنان به من عطا کنید.” البته هیچ چیز شیرین تر از واکنش جادا به عملکرد بید نبود. بعد از اینکه مثل یک مادر مغرور لرزید ، او شروع به آغوش گرفتن بزرگ روی صحنه کرد. کل تعامل را در حدود مارک 28:43 در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>