هدیه کامل روز ولنتاین 2021 برای هر علامت زودیاک

[ad_1]

“امضای تو چیست؟” برای سنین مختلف یک خط خرید بوده است ، بنابراین منطقی است که از ستاره ها به عنوان راهنمای خود استفاده کنید تا بتوانید هدیه مناسبی را برای شریک زندگی خود ، له شدن یا خودتان در این روز ولنتاین بخرید. در زمان سفارشات در خانه ، ممکن است نوشتن روز ولنتاین به عنوان یک تعطیلات احمقانه آسان باشد. با این حال ، اگر در حال حاضر چیزی وجود داشته باشد که همه ما بتوانیم از آن استفاده کنیم ، این عشق بیشتر است. خوب ، عشق ، به علاوه ارگاسم بیشتر ، توجه و راه های بیشتری برای احساس زیبایی در خارج همانطور که در باطن هستید.

ممکن است دشوار باشد که می دانیم چه چیزی را می توان یک عقرب گرفت. مطمئناً ، آنها مشکی زیادی می پوشند ، اما نه تنها چیزها را برای خودشان نگه می دارند ، بلکه اگر اشتباه متوجه شوید ، ممکن است نیش بدنام آنها را ببینید. در همین حال ، یک دلو بیش از حد مشغول تغییر جهان با سر در ابعادی دیگر است تا بتواند به درستی آنچه را که نیاز دارند برقرار کند. بعلاوه ، اگر علامت آتش را به درستی جشن نگیرید ، هر علامت آتش مانند لئو ، برج حمل و قوس کاملاً خرد می شود. به همین دلیل ما پشت شما را با این راهنمای هدیه داریم که به ذهن هر علامت می رود.

بنابراین از خودتان یا یکی از عزیزانتان با یک پالت سایه چشم جدید ، اسباب بازی های جنسی ، جواهرات یا حتی ظریف ترین دستگاه صابون که تاکنون دیده اید پذیرایی کنید. به خواندن ادامه دهید تا ببینید که ستاره شناس مقیم Allure برای هر نشانه چه چیزی را انتخاب کرده است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>